Twitter
Bayramlarda geçerli 2 gece konaklamalı 3 gün Romanya-Bükreş- Transilvanya -Bulgaristan turu 899 TL'den başlayan fiyatlarla!
Ramazan ve Kurban Bayramı dönemlerinde geçerlidir.
Ref No : 204834
899,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

            ROMANYA BÜKREŞ - TRANSİLVANYA – BULGARİSTAN TURU
Bükreş (2) -  Braşov – Bran  - Veliko Tarnova   Yeşil pasaporta vizesiz                                                                   23 Nisan – 01 Mayıs – Ramazan ve Kurban Bayramı Dönemi  / 2 Gece 3 Gün Konaklama
 Kont Drakula nın gerçekten Vampir olup olmadığını öğrenmek istemez misiniz ?

1.Gün                İstanbul –  Bükreş   
Saat 20:00  Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı / Saat 20:45  Mecidiyeköy Trumps Avm Önü  / Saat 21:15  Bakırköy Ömür Plaza  Önünden hareket ile misafirlerimizle buluştuktan sonra Hamzabeyli kara hudut kapısına doğru hareket ediyoruz. Burada gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından Bulgaristan’a giriş yapıyoruz. Gece yolculuğumuzun ardından sabah saatlerinde Romanya’ya giriş yapacağımız Rusçuk / Giurgiu kara hudut kapısına ulaşıyoruz ve pasaport, gümrük işlemlerinin ardından  Romanya Bükreş’e doğru devam ediyoruz.

2.Gün                 Peleş Şatosu - Bran-Drakula Şatosu - Braşov  
Sabah otobüs içerisinde dağıtacağımız kahvaltı paketlerimizin ardından keyifli bir yolculuk ile ilk olarak  Romanya Sınır Kapısına doğru hareket ediyoruz.Köprü üzerinden geçerek Romanya’ya giriş yapacağımız Rusçuk / Giurgiu kara hudut kapısına ulaşıyoruz ve pasaport, gümrük işlemlerinin ardından Balkanların  Paris’i Bükreş’i yakından tanıma fırsatı bulacağımız turumuza başlıyoruz; İhtilal Meydanı, Üniversite Meydanı, Milli Tiyatro ve Çavuşesku tarafından yaptırılan “Halk Evi” (dünyadaki 2. büyük binadır ve bittiğinde 10 milyar dolara mal olmuştur)  ,Atatürk Büstü  görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimize varış ve konaklama.
Dileyen misafirlerimiz ile ekstra Romanya taverna turu ( Müzikli ve Yemekli Kuzu Etli Menü 35 € , Dana Etli Menü  30 € )


3.Gün                  Bükreş   
Sabah otel’de alınan kahvaltı sonrası ekstra düzenlenecek olan Romanya Şatolar turumuzu yapmak üzere İlk olarak Sinaia Bölgesine doğru yolumuza devam ediyoruz.Yaklaşık 3 saatlik yolculuk sonrası Avrupa’nın en güzel şatolarından biri olan Peles şatosunu geziyoruz , Her odasının farklı ülkelerin devlet adamları tarafından dizayn edilen bu saray gezimizi tamamlayıp kısa bir fotoğraf molasının ardından Transilvanya bölgesinin en çok bilinen ve ilgi çeken merkezi olan Nam-ı diğer Kazıklı Voyvoda’nın şehri Bran hareket ediyoruz. “Vampir Avcıları” nın akınına uğrayan Bran Kalesi(Drakula Şatosu) ziyaretinizde işkence aletlerinin gölgesinde ve tarihi doku içinde enteresan bir gün geçirme şansı bulacaksınız.Burada kurulan köy pazarında alışveriş için vereceğimiz serbest zamanın ardından  Sfatului Meydanını çevreleyen Barok stili binaları izlerken bir taraftanda şirin kafelerde çinko kaplarda pişirilen enfes kahvelerin tadına doyamayacağınız Braşov’a hareket ediyoruz.Panaromik Braşov turumuzu tamamladıktan sonra konaklama yapacağımız Bükreş’deki otelimize dönüş ve konaklama 
( Peles - Bran & Drakula Şatosu giriş ücretleri dahil kişibaşı 50  € )

4.Gün  Salı         Bükreş - Rusçuk – Veliko Tarnova - İstanbul                                                            
Sabah otelde alınan  kahvaltı sonrası hareket ile  otelimizden ayrılıp  Bulgaristan  Rusçuğa hareket ediyoruz.Rusçuk otobüs ile panaromik gezimizin ardından  Veliko Tarnova’ya  doğru yolumuza devam ediyoruz. Otantik şehir Veliko Tarnova’da kale önünde vereceğimiz fotıoğraf ve yemek molamızın ardından İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor.Stara Zagora – Yambol güzergahı takip edilerek sınır kapısına varış
Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası  Edirne - Çorlu karayolu takip edilerek  İstanbul’a varış, gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Fırsat Seçenekleri,
 • 2 Gece 3 * Johann Straus Otel Vb Otel Koanaklamalı Romanya-Bükreş- Transilvanya -Bulgaristan turu  899 TL      
 • 4 * Grand Rin Otel Vb Otel Koanaklamalı Romanya-Bükreş- Transilvanya -Bulgaristan turu   999 TL 
                             
TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • Lüks  Araçlar ile gidiş dönüş ulaşım.
 • Yol boyunca Araç İçi İkramlar ve otobüs içerisinde kahvaltı paketi
 • Seçilen Kategoriye göre Bükreş  2 gece oda kahvaltı konaklama
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Sınır Geçiş Masrafı - Konaklama Vergileri 
TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Yurtdışı çıkış fonu  :  15 Tl * Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Seyahat  Sağlık Sigortası 10 €  ,65 yaş üstü misafirlerimizden 20 €  alınmaktadır. 
 • Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,
 • Öğle  ve akşam yemekleri ve yemekler esnasında alınacak içecekler
 • Schengen Vizesi ve hizmet bedeli    :  Nakit 120  €    !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!
Turlarda kullanılacak olan araçlar;
29 kişi ve üzeri Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir
20 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
14 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Wolt araçlar kullanılır.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Hola Travel tarafından sizlere sunulmaktadır.

04 Haziran - 05Haziran , 10 – 11-12 ve 13 Ağustos 2019 hareketli tur programı için geçerlidir.

İrtibat için telefon numarası: 0212 225 70 10 -11 / 0212 225 69 66

Tek kişi farkı  400 TL  ,  3-12 yaş çocuk ücreti  700  TL olup acenteye ödenecektir.

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra linkte gönderilen okudum , onaylıyorum butonu ile rezervasyonunuzu onaylamanız gerekmektedir

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
 
Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması
TÜKETİCİNİN , DÜZENLEYİCİ veya ARACIYA yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmek kaydıyla sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkı bulunmaktadır. Bu feshin paket turun başlamasından en az 30 gün önce bildirilmesi halinde; ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere, herhangi bir kesinti yapılmaksızın ödenen bedel TÜKETİCİYE aynen iade edilir. Ancak bu feshin paket turun başlamasına 30 günden daha az bir süre kala bildirilmesi halinde paket turun başlamasından 15-8 gün önce paket turu herhangi bir sebep ile iptal – değişiklik talep edilmesi halinde paket tur  bedelinin % 30’unu , 7 günden sonra ise paket tur bedelinin tamamını ACENTAYA ödemekle yükümlüdürler.

Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...

Tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması zorunludur
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.
İLETİŞİM
Hola Travel
TR
0212 225 70 10
Adresim :
DETAY
      
Haberdar Olun
Email:  
Şehir:


BENZERLER