Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

CeloTur.com(CeloTur.com, Bacom İnternetHizmetleri Turizm Pazarlama Organizasyon ve Tanıtım A.Ş. 'ye ait bir internet sitesidir) olarak siz üyelerimizden, müşterilerimizden aldığımız bilgiler, tarafımızca itina ile saklanmakta olup iş bu sayede, bu bilgilerin nasıl saklandığı ve nasıl kullanıldığı tüm ayrıntıları ve uygulama ilkeleri ile birlikte aşağıda açıklanmaktadır.

Öncelikli olarak firmamıza duyduğunuz güven doğrultusunda bilgilerinizi bizlerle paylaştığınız için siz değerli site üyelerimize sonsuz teşekkür ederiz. Her şeyden önce bilmenizi isteriz ki tarafımıza beyan ettiğiniz bu bilgiler sizlere daha iyi bir hizmet kalitesi sunabilmemiz için istenmekte ve toplanmaktadır. Web sitemizi ziyaret ettiğinizde bu gizlilik beyanında belirtilen uygulamaları kabul etmiş ve bunlara uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılacağınızı da hatırlatmak isteriz.

Sizlerden Talep Ettiğimiz Bilgilerin Ne Şekilde Kullanıldığı Hakkında


Beyan Ettiğiniz Bilgiler:

Sitemizde hem internet üzerinden sizin güvenliğiniz hem de firmamızın güvenliği açısından sizlerden bilgi toplamayı amaçlayan anketler,sipariş formları, kayıt formları, demografik formlar, gibi bazı formlar bulunmaktadır.Yine adınız soyadınız, adresiniz, telefon bilgileriniz, e posta adresiniz ve de iletişim bilgileriniz web sitemize iletilmektedir.

Ayrıca satın alacağınız ürün ve hizmet için başta kredi kartı bilgileriniz olmak üzere bir takım mali bilgilerinde sistemimize beyan edilip girilmesi gerekmektedir. Yukarıda bahsettiğimiz şahsi bilgileriniz ürün teslimi için veya alınan hizmetin sunulması için gerekli olduğu kadar, sonraki süreçte ilginizi çekebilecek ürün veya faydalanabileceğiniz hizmetler konusunda pazarlama amacıyla siz değerli müşterilerimizle ve site sakinlerimiz ile bağlantıya geçmek, verileri güncellemek ile üyeliğinizin devamını sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.


Elektronik Posta İletişimi:

CeloTur.com sitesine üye olmak üzere üye kayıt formunu doldurduğunuz ve onayladığınız andan itibaren günlük fırsatlarımızla ilgili bilgilendirme e-postaları e-posta adresinize gönderilecektir. Bu e postailetilerini istemiyorsanız bu durumu ayrıca ve açıkça yapacağınız bir itiraz ile tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Bu durumda günlük bilgilendirme listesinden çıkarılarak artık bu iletileri almayacak olacaksınız. Ya da gönderdiğimiz e-maillerin alt kısmında bulunan “BirlikteAlalım'dan artık e-posta almak istemiyorum” linkine tıklayabilirsiniz. Bu günlük e postalara ilave olarak satın aldığınız hizmetten ne şekilde ve hangi koşullarda faydalanacağınız izah eden ve bu hizmetlerden yararlanmanızı sağlayacak bilgi ve doneler içeren ve periyodik olmayan bir takım e postaları da tarafınızın e-posta adresine ileteceğiz. Bu e postalar sadece yaralanacağınız hizmetlere dair ilgili kodlar içerecek ve başka bir içeriğe sahip olmayacaktır. Bu yüzden websitemize üye olurken beyan ettiğiniz e posta adresinin doğruluğunda gizlilik politikamızı okuduğunuzda kabul etmiş sayılacaksınız.


Bilgilerin Kullanımı

İletişim Bilgileri ve Mali Bilgiler

İletişim bilgileriniz ihtiyaç halinde sitemizde yaptığınız işlemlerle ilgili olarak tarafınızla temas kurabilmek için kullanılmaktadır.Söz konusu iletişim bilgileriniz firmamızca gizli tutulmakta olup Bacom A.Şiştiraki işletmeler haricinde üçüncü şahıslar ve işletmeler ile paylaşılmamaktadır.Ancak söz konusu kimlik bilgilerinin ve diğer bilgilerin mahkemece istenmesi veya kamu güvenliğinden sorumlu başka resmi bir kurumlarca konuya dair yasal evrakın ve müzekkerenin firmamıza iletilmesi halinde talebin ifası firmamızca yasal zorunluluk nedeniyle yerine getirilecek (Birliktealalım’ın bu hakkı mahfuzdur) ve bu durum sizin tarafımıza beyan ettiğiniz iletişim bilgileri vasıtasıyla siz değerli üyemizle de bilgi mahiyetinde paylaşılacaktır. Ancak iletişim bilgilerinizin güncel olmamasından veya tüm makul çabalarımıza rağmen size ulaşılamamasından sorumluluğumuz bulunmamaktadır. İflas, yediemin tayiniveya mülkiyetin diğer şekillerde devri halinde irtibat bilgileriniz halefe devredilecektir.

Ürün veya hizmet satın alma işleminiz sorunsuz tamamlayabilmeniz için kredi kartı bilgilerinizin  (kredi kartı numarası, son kullanma tarihi,CVV2 ve benzeri bilgiler) çalıştığımız bankalarımız ile paylaşılmasını da öncelikle kabul etmiş sayılmaktasınız. Aksi takdirde satın alma işlemini tamamlamanız mümkün değildir. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, sonkullanma tarihi, CVV2 de dâhil olmak ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere gerekli tüm mali bilgileri içerir.


Diğer Siteler, 3. Şahıslar ve Bunların Gizlilik Politikaları

Web sitemizde diğer başka sitelerin linkleri de bulunabilmekte olup Birlikte Alalım bu web sitelerinin gizlilik politikasından ve uygulamalarından ayrıca üçüncü şahıslara ait gizlilik uygulamalarından ve sitenin 


Başkaca Hususlar

Gizlilik Tedbirlerimiz

Web sitemize beyan ettiğiniz bilgiler kayıt altında olup firmamızın kontrolü altındadır ve kötüye kullanılmaması için önleyici güvenlik önlemlerine sahiptir. Güvenli sunucu yazılımımız kredi kartı numarası, isim veadres dâhil olmak üzere kişisel bilgilerinizi şifrelemekte ve bu bilgiler Internet üzerinde dolaşımda iken okunmasını engellemektedir. Ayrıca web kullanıcısı profilinizde kredi kartı numaralarınızın yalnızca son dört hanesi saklanmaktadır. Ancak bu durum ürün veya hizmet alımınızda çalıştığımız bankayla kredi kartı bilgilerinizi paylaşmamız hususunu kapsamamaktadır.

Kişisel olarak tanımlanabilir müşteri bilgilerinintoplanması, saklanması ve ifşası ile ilgili olarak fiziksel, elektronik ve prosedürel koruma önlemleri kullanmaktayız. Güvenlik prosedürlerimiz, bazı durumlarda size kişisel bilgi ifşa etmeden önce kimliğinizi kanıtlamanızı taleped ebileceğimiz anlamına gelmektedir.

 

Bildirimler ve Revizyonlar

Sitemizin çalışma tarzı, operasyon yöntemleri değişen koşullara göre sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmemiz adına dinamik olup, değişimler arz etmektedir. Bu durumda gizlilik beyanımız da süreç içerisinde değişebilir. Son değişiklikleri görmek için web sitemizi sık sık ziyaret etmeli ve bu sayfayı satın alma işlemlerinizden önce okumak durumundasınız. Aksi belirtilmediği sürece, geçerlilikte olan gizlilik politikamız siz ve hesabınızla ilgili olarak elimizde bulunan bütün bilgiler için geçerlidir.

Yukarıda ki tüm bu açıklamalar konusunda sitemizin işleyişi ve faaliyeti ile ilgili kafanızda oluşan soru işaretleri veya şüphe duymanıza neden olan hususlar varsa tarafımıza sistemimizde mevcut olan iletişim araçlarından ulaşarak ya da info@CeloTur.com e-posta adresinden ulaşarak, giderilmesini ve cevaplanmasını istediğiniz tüm sorunlarınızı iletebilirsiniz. Bu durumda en kısa sürede size yardımcı olmaya çalışacağız.

Adresimiz: Doğan Araslı Bulvarı Yeni kent Mah. CumhuriyetMeydanı Karşısı ESKULE İş ve Alışveriş Merkezi Kat:8 No:128 Esenyurt / İSTANBUL

Tel          : +90 212421 04 00

Fax         : +90 212275 32 62