Twitter
1 gece konaklamalı 2 gün "Salda Gölü Lavanta Tarlaları,Pamukkkale" turu 199 TL'den başlayan fiyatlarla!
28 Haziran/5-12-19-26 Temmuz/2-16-23 Ağustos 2019 hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 206850
199,00 TL
300,00TL
liste
%34
indirim
101TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • salda-lavanta
 • salda-lavanta3
 • salda-lavanta1
 • salda-lavanta2
 • salda-pamukkale
ÖNE ÇIKANLAR

 1 gece 2 gün yarım pansiyon konaklama Rehberlik Ulaşım dahil

Salda Gölü,Lavanta Tarlaları,Pamukkale Turu
 
1.Gün Cuma İstanbul – Budur
İncirli Doğtaş Mobilya önü 21.00
Mecidiyeköy Meydan Mado önü : 21.45
Kadıkoy evlendirme dairesi önü 22.00
Kartal köprüsü Altı 22.15 hareket ile rehberimizin anlatımları ve araç içi ikramlarla yaklaşık 9 saat sürecek yolculuğumuza başlıyoruz.
2.Gün Cumartesi Burdur-Kuyucak Köyü Lavanta Tarlaları-Salda gölü-Pamukkale
Sabah erken saatlerde Kuyucak köyüne ulaşıyor ve kahvaltı molası veriyoruz.( ekstra) Kahvaltı molası sonrası otantik kerpiç evleri ile dikkatimizi çeken Kuyucak köyüne ulaşıyoruz. Sonrasında Lavanta bahçelerine ulaşıyoruz otobüsten indiğimiz zaman mis gibi Lavanta kokusu ve tarlalarda bulunan renk cümbüşü bizleri karşılıyor. Hasat için tarlalarda bulunan işçilerin güler yüzleri , hoş kolalar ve renk cümbüşü içinde fotoğraflarımızı çekiyor ve doğal yollarla üretilmiş Lavanta ürünlerini alabilmemiz için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirliyeceği saatte otobüste buluşup Burdur gölünün essiz manzarasının bize eşlik edeceği güzergahtan devam ederek öğle yemeği molası veriyoruz(Ekstra).Yaklaşık 1 saat sürecek yolculuk sonrası Türkiye’ nin Maldivleri olarak adlandırılan Salda gölüne ulaşıyoruz. Mars’ı merak eden Salda’ya gelsin diye anlatılan Türkiye’nin en büyük 3. Gölü olan Salda gölünde bembeyaz kumları Turkuaz mavisi suyun rengi ile musteşem manzara bizleri karşılıyor , hava müsaitliğine göre vereceğimiz kısa yüzme molası ardından rehberimizin belirleyeceği saatte hareket ile otelemize doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde Serinhisar ilçesinde bulunan taze çerez ve leblebi imalathanelerine uğrayıp alışveriş yapma imkanı buluyoruz. Kısa alışveriş molamız sonrası otelimize ulaşıyor ve odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeğimiz otelde.
3.Gün Pazar Pamukkale-Hierapolis antik kenti – İstanbul
Sabah otelimizde alıcağımız kahvaltı sonrası Tarih boyu şifalı suları, hamamları ile ünlenmiş olan bembeyaz travertenleri insanı büyüleyen Pamukkale ye ulaşıyoruz. Travertenleri gezdikten sonra,Hiarepolis Antik kent (Nekropol, Sütünlu cadde,Domition kapası, Karbondioksit Havuzu ,Tiyatro) geziyoruz vereceğimiz fotoğraf molası sonrası öğle yemeğimizi alıyor (ekstra) ve Dünyaca ünlü Tekstil Atölyelerinde alış veriş molamız sonrası dönüş için İstanbul’a hareket. GECE saatlerinde varış ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Fırsat Seçenekleri,
 • SINIRLI SAYIDA! 1 Gece Konaklamalı  Salda Gölü,Lavanta Tarlaları,Pamukkale Turu Kişi Başı 199 TL 
 • 1 Gece Konaklamalı Salda Gölü,Lavanta Tarlaları,Pamukkale Turu Kişi Başı 249 TL 
Tek kişi Konaklama ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler 2 veya 3 kişilik odalarda kişi başı konaklama ücretidir. Tek kişi konaklayacak misafirler 80 TL fark öderler. 0-6 yaş çocuklar koltuk alınmadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiğinde 150 TL olarak ücretlendirilir. 7-12 yaş grubu çocuklar 2 yetişkin yanında indirimli olup 199 TL+zorunlu ücretler olarak ücretlendirilir. 1 büyük 1 cocuk konaklamasında çocuklar yetişkin ücreti öderler.

Tur ücretine dahil olan ücretler
 • Otobüs ile ulaşım
 • Araç içi ikramlar
 • Profesyonel Rehberlik hizmeti
 • 1 gece konaklama
 • Otelde 1 acık büfe kahvaltı
 • 618 sayılı Tursab mesleki zorunluluk sigortası
Tur ücretine dahil olmayan hizmetler
 •  Molalarda alınan yiyecek ve içecekler
 • İlk gün alınan kahvaltı
 • Öğle yemekleri
 •  Kişisel harcamalar
 • Tüm yemeklerde alınan içecekle
 •  Program dışı belirtilen geziler
 • Hierapolis antik kent girişi
 • Tüm müze , kale , antik kent giriş ücretleri
 • Milli park otoban köptü otopark ücretleri olarak kişi başı 60 TL Kayıtla birlikte acentaya ödenmelidir. Bu ücretler 0-6 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için zorunludur.
Not : Hava müsaitliğine göre salda gölünde yüzme molası verileceği için yüzme kıyafetleri için küçük bir çanta ayarlanması ve yürüyüş için uygun ayakkabılar kullanılması tavsiye edilir.
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Selfie tarafından sizlere sunulmaktadır.

28 Haziran/5-12-19-26 Temmuz/2-16-23 Ağustos 2019  hareketli tur programı için geçerlidir.

Thassos adası feribot ücreti olarak kişi başı 15 € kayıt ile birlikte  ödenmelidir. Bu ücret 0-3 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için mecburidir.

Konaklama otellerı sehır merkezıne 8/10 km mesafade olan otellerdır.


Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie veya 0850 - 736 26 26 / 0542 294 8925 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon zorunludur . 

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

Yeşil Pasaporta vizesizdir

Pasaportunda KKTC girişi olanlar Yunanistan’a giriş yapamaz.

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.
İLETİŞİM
Tatil Selfie
Fahrettin Kerim Gökay Caddesi,
No:27/3 Hasanpaşa-Kadıköy-İstanbul TR
0850 736 26 26
www.tatilselfie.com/
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir:


BENZERLER