Twitter
Tatil Selfie İle 1 gece konaklamalı 2 gün Yunanistan & Makedonya turu 379 TL'den başlayan fiyatlarla!
11-25 Ekim / 15-29 Kasım / 13 Aralık 2019 hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 208543
379,00 TL
550,00TL
liste
%31
indirim
171TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
  • makedonya-tatilselfie
ÖNE ÇIKANLAR

Yunanistan & Makedonya Turu
 Ohrid-Selanik-Kavala-Manastır ( 1 gece konaklamalı 2 Gün )
 
11-25 Ekim / 15-29 Kasım / 13 Aralık 2019 hareketli tur programı için geçerlidir.
.
1.Gün Cuma:  İstanbul – İpsala – Ohrid
Siz Konuklarımızı  19:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü, 19.45 Mecidiyeköy Migros önü, 20.30 Bakırköy Ömür Plaza dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek  İpsala Türk sınırına varış. 
 
2.Gün Cumartesi: Kipi – Bitola – Ohrid & Struga
Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Dedeağaç,Gümülcine,Selanik  otoyolu takip edilerek Makedonya’ya yolculuk.Rehberimizin anlatımları eşliğinde Yunanistan üzerinden sabah saatlerinde Bitola'ya (Manastır) varış ve Manastır şehir turu ;Manastır Askeri İdadisi - Atatürk Anı Odası, Saat Kulesi, Haydar Kadı, Yeni ve İsakiye camileri, Ag. Dimitri Kilisesi, ünlü Şirok sokağı, tarihi Osmanlı evleri göreceğimiz yerler arasındadır.Öğlen Yemeğini takiben Ohrid’e hareket ve şehir turu UNESCO Dünya Mirası listesindeki Ohrid Gölü, ve çarşısı, Osmanlı evleri, Haydar Paşa, Ali Paşa, Hacı Turgut Camileri göreceğimiz yerler arasındadır.Rehberimizin düzenleyeceği Ohrid tekne turu gezisinde Çar Semoil Kalesini panaromik olarak görme imkanı da bulabilirsiniz. Tekne turumuz sonrası Otelimize varış ,yerleşme ve konaklama. Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Makedon gecesine katılabilirler.
 
3.Gün Pazar: Struga-Selanik-Kavala-İstanbul
Sabah erken kahvaltı  sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de Selanik’e hareket. 2-3 saatlik zevkli bir yolculuk ve rehberimizin anlatımları eşliğinde Selanik’e varış ve şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları ve Atatürk’ün evi panaromik olarak görülecektir.Öğlen Yemeği için verilecek serbest zaman sonrası Kavala’ya hareket ve şehir turu;Mehmet Ali Paşa'nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi sonrası İstanbul’a hareket.Dedeağaç karayolu  üzerinden Yunanistan sınır kapısı Kipi'ye oradan da Türk sınır kapısı İpsala'ya varıyoruz.Pasaport Ve gümrük işlemlerini takiben İstanbul’a varış gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.
 
Ekstra turlar;
Makedon gecesi 30 Euro
Ohrid gölü tekne turu 15 Euro
St- Naum turu 15 Euro


Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz 150 TL tek kişi konaklama farkı öderler.
0-3 Yas çocuk koltuk talep edilmediği takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği taktirde 250 TL olarak acentaya ödenir , 4-12 YAS çocuk için 329 TL olarak acentaya ödenir.

 
Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler :
  • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar 
  • Ohrid Biser,sileks,garden  vb  Otel de  iki kişilik odalarda  1  gece oda kahvaltı konaklama. 
  • Türkçe Rehberlik hizmetleri.
  • Tatil selfie güvencesi
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler :
  • Tur Programımızda yer alan  tüm Müze, şato,parlemento sarayı gibi  giriş ücretleri katılımcılara aittir.
  • Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.
  • Sehir konaklama vergileri, gümrük geçiş , ayakbastı ücretleri olarak acentaya 15 eu araç içinde rehber tarafından toplanacaktır. Bu ücret 0-3 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için geçerli ve zorunludur. Zorunlu ücretler tur programı ile bir bütündür. 
  • Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)
  • Schengen vize ve hizmet bedeli 130 €

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Selfie tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 11-25 Ekim / 15-29 Kasım / 13 Aralık 2019 hareketli tur programı için geçerlidir..

Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz 150 TL tek kişi konaklama farkı öderler.

0-3 Yas çocuk koltuk talep edilmediği takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği taktirde 250 TL olarak acentaya ödenir , 4-12 YAS çocuk için 329 TL olarak acentaya ödenir.

Sehir konaklama vergileri, gümrük geçiş , ayakbastı ücretleri olarak acentaya 15 euro araç içinde rehber tarafından toplanacaktır. Bu ücret 0-3 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için geçerli ve zorunludur. Zorunlu ücretler tur programı ile bir bütündür

Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

TATİLSELFİE 8422  A GRUBU TÜRSAB ÜYESİDİR.

Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır.  Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı  20 Euro    ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir.

Fırsatı satın aldıktan sonra 3 gün içerisinde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Bilgi almak için  0850 736 26 26 –0542 2948441  numaralı telefonu arayabilir ya da tatilselfiefirsat@gmail.com mail adresine mail atabilirsiniz .Rezervasyon için mail gönderilmesi gerekmektedir. Tur tarihi – Tur Adı bilgisi muhakkak belirtilmelidir.

Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir.

Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentamız kesinlikle sorumlu değildir.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur. 

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie Sorumlu tutulamaz

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz. Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması Misafirler, Değişiklik taleplerini Yurt dışı turlar da ise 7 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. 

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz. 
Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.

Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur. 

Acente Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.
Tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması zorunludur. 


İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.
İLETİŞİM
Tatil Selfie
Fahrettin Kerim Gökay Caddesi,
No:27/3 Hasanpaşa-Kadıköy-İstanbul TR
0850 736 26 26
www.tatilselfie.com/
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir:


BENZERLER