Twitter
EK ÜCRETSİZ 2 gün 1 gece yarım pansiyon termal otel konaklamalı Taraklı, Mudurnu Göynük, Beypazarı ve Abant Gölü turu 335 TL'den başlayan fiyatlarla!
28 Aralık 2019 tarihine kadar Cumartesi hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 203666
335,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Cittaslow (Sakin Şehirler) Taraklı Mudurnu Göynük Beypazarı Abant Gölü Turu
“Her kentin geçmişinden gelen, kentin tarihi, yerel özellikleri gibi unsurlarından oluşan bir ruhu vardır. Kent ruhu bir anda oluşturabilecek bir şey değildir ancak yanlış politikalar sonucu bu ruhunu kaybetmesi oldukça kolaydır. O topraklarda yaşayan uygarlıkların, üretilen ürünlerin, söylenen şarkıların, yazılan şiirlerin, dostlukların, yaşananların birikimi olan bu ruh bir kenti diğerlerinden ayırır. Cittaslow, kent ruhunun korunarak kalkınmasıdır.”

“Yavaş yaşamak, hayattan zevk alabilmek, sevdiklerimize ve kendimize zaman ayırabilmek, hız için dünyaya zarar vermemektir. Arkadaşlarımızla yürürken kahve içmek yerine oturmak ve onlara zaman ayırmaktır. Hayatın hızlı gidersek erken varacağımız bir varış noktası yoktur, önemli olan hayatımızı nasıl yaşadığımızdır, her geçen anın değerini bilmemizdir”.  Türkiye’deki 15  cittaslow şehirden 3 ünü görme imkanı 

Termal Otelde Konaklama Farkıyla

Ek Hizmet Bedeli Yok

Araç Kalkış Noktalarımız
06:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü
06:20 Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü
07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 
07:20 Kartal Köprüsü Altı
07:40 Çayırova Mc Donald's Önü  

1.Gün: Taraklı Köy Kahvaltısı – Alifuatpaşa – Cittaslow – Taraklı – Kurşunlu Camii- Göynük – Akşemsettin Türbesi- Yaşayan Müze – Kent Tarihi Müzesi- Gümüşçüler Çarşısı – Çarşılar - Beypazarı

Sabah belirtilen noktalarda siz değerli misafirlerimiz ile buluşmanın ardından yolcululuğumuza başlıyoruz. Araç içi ikramlar eşliğinde Arifiye Sapağından Alifuatpaşa üzerinden ilk sakin şehrimiz olan Taraklı’ya varıyoruz. Taraklı’da Tarihi Konakta serpme kahvaltımızı(ekstra) aldıktan sonra gezimize başlıyoruz. Hellenistik dönemde Bithynia bölgesi sınırları içerisinde “Dablar” olarak anılmıştır. Evliya Çelebi Seyahatnamesinde; İlçede halkın şimşir kaşık ve tarak yapması nedeniyle adının Yenice Tarakçı olarak anıldığı belirtilmektedir. Bu isim zamanla halk dilinde Taraklı olarak değişmiştir. Osmanlı sivil mimarisinin güzel örneklerini barındıran, hayatın belli bir dönemde durduğu ve o dönemde devam ettiği izlenimi veren Sakin Şehir’de;  Yavuz Sultan Selim’in Mısır Seferine çıkarken Taraklı’da konaklayarak Veziri Yunus paşaya yaptırdığı Yunuspaşa Camii (Kurşunlu Camii) geziyoruz. Ardından Kültür Evi’ne geçiyoruz. Kumaş dokuma tezgahlarını, etnoğrafik eserleri görüyoruz. Bağdat Yolu güzergahında bulunan Taraklı’da Tarihi Han, Çakırlar Konağı, eski Vali Konağı, Tarihi Hamam başlıca göreceğimiz yerler olacaktır. Daha sonra yüksek tepelerin arasında, akarsuların geçtiği vadilerde, yamaçların etek ve tabanında kurulmuş tipik bir diğer Osmanlı kasabası olan Göynük’e hareket ediyoruz.
Kültürel, tarihi ve doğal güzelliklerini günümüze dek korumayı başarmış “Sakin Şehir” unvanlı Göynük’te geleneksel değerler, Türk yaşayış şekli  aslına uygun olarak yaşatılmaya devam etmektedir. Fatih Sultan Mehmet’in Hocası Akşemsettin Türbesi, Gazi Süleyman Paşa  Camii, Sakarya Zaferi Kulesi başlıca göreceğimiz yerlerdir. Bunun yanında özgün mimarisini yakından görme, yöresel el sanatlarını incelemeniz için verilen sürenin sonunda aracımızda buluşup Ssc tur misafirlerine özel hazırlanan Cittaslow(sakin şehir)  şehirleri gezisi sonrası dinlenmek üzere otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı:  Taraklı Hacırıfatlar Konağı Serpme Köy Kahvaltısı Kiremitte Eritme Peynir, Omlet, Sigara Böreği, Patates Tava, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Köy Peyniri, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, 3 Çeşit Reçel, Bal (Marmaris Aksaz Çam balı), Tereyağı, Acuka, Domates, Salatalık, Yeşil Biber, Maydanoz, Çay,  Su, Tur Ücretine Seçmeli  Dahildir.
Öğle Yemeği: Beypazarı’nda  Serbest alınacak Olup Tur Ücretine Dahil Değildir.
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dahildir.
Konaklama: Hattuşa Termal Vacation Hotel, Prestige Thermal Hotel spa,  vb./Ayaş
Rota: İstanbul -Taraklı (205 km) , Taraklı –Göynük (30 km), Göynük – Beypazarı(130 km),

2. Gün: Mudurnu – Armutçular Konağı – Abant Gölü - Bolu – İstanbul
Sabah otelde alacağımız kahvaltı ardından Mudurnu istikametine devam ediyoruz. Metropolllere yakınlığına rağmen şehir hayatının keşmekeşliğine inat sakinliği ile dikkat çeken “Sakin Şehir” dir. Yıldırım Beyazıt’ın bolu şehzadeliği döneminde inşaa edilmiş Yıldırım Beyazıt Camii ve Hamamı,  Selçuklu mimarisi tarzında inşaa edilmiş tek minareli Kanuni Sultan Süleyman Camii,  Mudurnululara ve gelen konuklara zamanı hatırlatan Saat Kulesi,  19. yy’da inşaa edilmiş hayranlık uyandıran Armutçular Konağı,  Mudurnu Kalesi ve geleneksel Osmanlı sivil Mimarisinin bir arada görüldüğü Mudurnu Evlerini görüp zamanda yolculuk yaptıktan aracımızda buluşup 1.350 metre yüksekliğinde Abant Gölü'ne doğru yola çıkıyoruz. Rehberimizin Abant Gölü hakkında vereceği bilgilerin ardından doğanın eşsiz yaratıcılığı ve ortaya çıkan muhteşem manzaraya şahit olmaya başlıyorsunuz.  Doğa ile baş başa kalmak, temiz hava solumak, su ve kuş seslerini dinleyip haftanın yorgunluğunu atmak için yürüyüş yapabilir, faytona binebilirsiniz. Öğle yemeğimizin (ekstra)  ardından Abant çevresindeki vereceğimiz serbest zaman esnasında hayatınız boyunca unutamayacağınız fotoğraf karelerini yakalayıp çektiğinizde anılarınızın en güzellerinden biri olarak kalacağından emin olabilirsiniz. Dileyenler köy pazarında alışveriş yapabilir. Buradaki gezimizin ardından İstanbul'a aklınızdan hiç çıkaramayacağınız anılarla geri dönüşe geçiyoruz. Akşam saatlerinde siz değerli misafirlerimiz ile başka bir Ssc Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz. 

Sabah Kahvaltısı:  Otelde alınacak olup Tur ücretine Dahildir.
Öğle Yemeği: Abant’ta  Serbest alınacak Olup Tur Ücretine Dahil Değildir.
Konaklama: Dönüş Günü Konaklama Yoktur!
Rota: Beypazarı – Mudurnu  (110 km),  Mudurnu - Abant (19 km) , Abant –İstanbul (260 km)

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Milli Park Giriş Ücretleri
 • Termal Otelde 1 Akşam Yemeği
 • Termal Otelde 1 Sabah Kahvaltısı
 • Lüks Araçlar İle Ulaşım
 • Programda Belirtilen Tüm Geziler
 • Taraklı Hacırıfatlar Konağı  Serpme Köy Kahvaltısı(Seçmeli)
 • Araç İçi İkramlar
 • Profosyenel Rehberlik Hizmeti
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Tüm Şahsi Harcamalar
 • Öğle Yemekleri
 • Yemeklerde Alınan İçecekler
Kullanılacak Araçlar
Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.
38 kişi ve üzeri Otokar Doruk MercedesTravego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner
31 kişiye kadar lüks Otokar SultanMaxi
27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan
18 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır.

MERCEDES TRAVEGO & TOURİSMO
46+1 koltuklandırma, Abs, Asr,Klimalı, karoseri indirme kaldırma sistemi,Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 Lcd tv, Dvd player (DVD-CD-MP3 ),sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

NEOPLAN TOURLINER & CITYLINER
46+1 koltuklandırma, Abs, Asr,Klimalı, karoseri indirme kaldırma sistemi,Tempomat, biri önde biri orta kapıda olmak üzere 2 adet 15 Lcd tv, Dvd player (DVD-CD-MP3 ),sıcak su ünitesi, 2 adet soğutucu dolap.

MAN FORTUNA
46+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, suısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cdve dvd oynatıcı

MİTSUBİSHİ SAFİR
46+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima , 2 adet monitör, 2 adet buzdolabı, suısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cdve dvd oynatıcı

OTOKAR DORUK
38+1 koltuklandırma, Abs, Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, SesSistemi, 15 Lcd Tv

OTOKAR SULTAN MAXİ
31+1 koltuklandırma, Abs,Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Sessistemi, 15 Lcd Tv

ISUZU NOVO – ISUZU TURKUAZ - OTOKAR SULTAN
27+1 koltuklandırma, Abs,Asr, Sıcak su ünitesi, Soğutucu dolap, Klima, Sessistemi, 15 Lcd Tv

MERCEDES SPRİNTER – VOLKSWAGEN CRAFTER
15 + 1 koltuklandırma, Abs,Asr, Klimalı, Ses sistemi, 15 Lcd Tv, Soğutucudolap, Sıcak su ünitesi

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat SSC Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 31 Mart 2019 tarihine kadar Cumartesi hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0 216 566 63 63
İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ

Tur: Rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda SSCTur misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Turlarımızda kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. 3-4 numaralı koltuklar rehberimize tahsis edilmiştir. 3 Günden fazla konaklamalı turlarda koltuk rotasyonu uygulanmakadır. Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından bildirilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 15 dakika önce kalkış noktasında hazır olunuz. Yol yoğunluğu, trafik vb. sebeplerden aracın gecikmesinden SSC Tur sorumlu tutulamaz. Geç kalan ve  tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Tura katılım tarihinden  önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numarasına kısa mesaj  olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğruluğuna veya kullanılabilir olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.  Rehber hava koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Mücbir sebeplerden (olumsuz hava şartları, yol, doğal afet, bulunulan bölgedeki aşırı yoğunluk, Trafik kazası vb.) veya misafirlerimize verilen zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden SSCTur kesinlikle sorumlu değildir.  Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Bölgelerde verilen serbest zamanlar, müze ve ören yerlerinde verilecek serbest zamanlar her turda farklılık göstermektedir. Tur rehberimiz tarafından düzenli olarak misafirlere bildirilmektedir. Profesyonel Kokartlı Tur Rehberi gezi noktalarına göre programı belirleyip, uygun saate depar verecektir. Tura katılan her misafir tur rehberinin bildireceği saate uymayı Kabul ve taaahüt etmiş sayılır. Otelllerden çıkış saatleri de tur rehberinin belirleyeceği program dahilindedir.  Otellerde standart uygulanan Giriş - Çıkış saatleri Yurt içi Kültür Turlarında geçerli değildir. Rehberiniz tarafından bir gün öncesinden saati bildirilecektir.

Kültür turlarımızın tamamında Erken Rezervasyon dahil  olmak üzere KADEMELİ FİYAT uygulaması bulunmaktadır.  Aynı tarihteki Paket Turun içindeki rezervasyon sayısı arttıkça fiyatları da kademeli olarak yükselecektir.  Ödeme alınmadan fiyat sabitleme yapılamaz.  

Turlarımızda sunulan Ekstra Ücretli Aktiviteler  (Balon Turu, Sıra Gecesi, Atv, Teleferik Zipline, Yamaç Paraşütü, Tekne Turu, Rafting, Fayton, Kar Bisikleti vb.) özel işletmelerce hizmet verilmektedir. Hizmet sağlayıcı firmalar fiyat değişiklik hakkını saklı tutar. Ücretlerdeki değişikliklerin acentemizle ilgisi bulunmamaktadır. Bayram gibi özel günler farklı fiyat uygulayabilmektedirler. Bu tür ekstra aktivite ödemeleri Ssc Tur  ve tur programı dışında ekstra ödeme olup firmamızı bağlayıcı bir uygulama değildir. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Bu sirkü 22/01/2019 tarihinde hazırlanmıştır.

İptal İade Güvence Paketi
Tura çıkış gününden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuluyor.

Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 30 TL’dir.

1618 Nolu Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamı
Acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları ; Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır) 

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.
İLETİŞİM
SSC TUR
Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:175/A Göztepe / İSTANBUL TR
0 216 566 63 63
Adresim :
DETAY
      
Haberdar Olun
Email:  
Şehir:


BENZERLER