Twitter
2 gece Bozcaada konaklamalı 3 gün Habbele Beach & Çanakkale turu 949 TL'den başlayan fiyatlarla!
Ref No : 204756
949,00 TL
1200,00TL
liste
%21
indirim
251TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • bozcaada-hola
 • bozcaada
 • canakkale
 • tur-canakkale5
ÖNE ÇIKANLAR

                 BOZCAADA KONAKLAMALI HABBELE BEACH ve ÇANAKKALE  TURU

         Haziran – Temmuz – Ağustos ve Eylül Dönemleri / 2 Gece Oda Kahvaltı – Ulaşım- Rehberlik

                                              

Kalkış Tarihleri : 

Haziran Dönemi       : 20.06 ve  27.06 Hareket                        

Temmuz Dönemi     : 18.07  Hareket                                                                                                                        Ağustos Dönemi      : 01.08 – 22.08 Hareket                         

Kurban Bayramı Dönemi  :  10.08  - 12.08 ve 14.08 Hareket         

Eylül Dönemi            :  05.09 Hareket                              


1.GÜN      

22.30  Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı, 23.00  Mecidiyeköy Trump Avm Önü , 23.30 Bakırköy Ömür Plaza Önünden sizleri otobüsümüze alıyor ve Tekirdağ – Çanakkale  üzerinden Bozcaada’ya doğru yolumuza devam ediyoruz.


2.GÜN Bozcaada – Ayazma Plajı  

Sabah alacağımız ekstra kahvaltımızın ardından  Geyikli İskelesine varıyoruz. Bizleri Bozcaada’ya götürecek olan feribotu beklerken sahilde çay-kahve keyfi için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra feribota binerek yarım saatlik yolculuk sonrasında Bozcaada'ya varıyoruz. İlk olarak transfer aracımız ile  otelimize geçiyoruz.  ( Odalar hazır değil ise rehberimiz eşliğinde yürüyerek  turumuza başlıyoruz ) Bozcaada daha ilk adımımızda bizleri büyülüyor. Adada Rüzgâr Değirmenlerini, Mermer Burnunu görüp, Göztepe’den Panaromik manzarayı izledikten sonra Ceneviz Kalesini  panaromik görüp, Ege’nin enfes balıklarından tadabileceğiniz balık restaurantlarında öğle yemeği ve yüzme için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızdan sonra dileyen misafirlerimiz Ayazma Plajına minibüsleri kullanarak deniz keyfi yapabilirler.  Dileyen misafirlerimiz Adada yaşayan köylü kadınların yaptığı meşhur domates reçeli ve şarap alışverişinden sonra deniz kıyısında çaylarını  yudumlayabilirler. Ardından otelimize dönüş ve konaklama.Akşam Balık restaurantların da keyifli zamanlar bizi bekliyor.


3.GÜN Bozcaada – Habbele Koyu   

Sabah Otelde alınan kahvaltımızın ardından  tam gün serbest zaman veriyoruz.Dileyen misafirlerimiz ile Bozcaada’nın en güzel plajlarından olan anlaşmalı olduğumuz Habbele Beach’e gidiyoruz.Transfer aracımız ile yaklaşık 10 dakikalık yolculuğun ardından plaja varıyoruz.Anlaşmamız gereği beach’de şezlong ücretsiz olup misafirlerimiz yiyecek ve içeceklerinin ücretini ödemeleri gerekmektedir.Rehberimizin belirlediği saat’de hareket ile otelimize dönüş ve konaklama.


4.GÜN  Çanakkale Şehitlik – İstanbul  

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında otelden ayrılarak rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman veriyoruz.Serbest zamanın ardından feribot ile Geyikli iskelesine indikten sonra dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.Ezine’de vereceğimiz peynir alışveşinin ardından Çanakkale’ye gidiyor ve feribotla Eceabat’a geçiyoruz. Eceabat’a vardıktan sonra Gelibolu Yarımadası’na gelmiş oluyoruz ve 1914 yılında başlayan, toplam 253.000 askerimizin şehit ve zayii olduğu Çanakkale savaşının izlerini bir bir görmeye başlıyoruz. İlk durak noktamız yarımadadaki en büyük anıtımız olan Çanakkale Şehitler Abidemizdir , eski adı Kitre olan Alçıtepe Köyün’den geçerek Çanakkale Savaşları sırasında kahramanlıkları destanlaşan ve tümü ile şehit olan 57. Piyade Alayı şehitlerimizin anısına T.C Kültür Bakanlığınca 1994 yılında yapılan 57. Alay Şehitliğini ziyaret ediyoruz. Ardından Conk Bayırına çıkıyor ve oradan panoramik olarak Ege Denizini ve Anafartalar Ovasını görme imkânı buluyoruz. Aynı zamanda Conk Bayırında Mustafa Kemal’in saatinin kırıldığı yeri de görüyoruz. Şehitlik gezimizin sonunda Keşan – Tekirdağ (Tekirdağ da meşhur Tekirdağ Köftesi  Ekstra )  üzerinden yolumuza devam ediyoruz. Akşam geç saatlerde  sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka turumuzda  görüşmek üzere aldığımız yerlere bırakıyoruz.


Fırsat Seçenekleri;

 • Haziran ve Eylül Dönemi 2 Gece Konaklamalı Habbele Beach & Çanakkale Turu 949 TL

 • Temmuz ve Ağustos Dönemi 2 Gece Konaklamalı Habbele Beach & Çanakkale Turu 1100 TL

 • Kurban Bayramı Dönemi 2 Gece Konaklamalı Habbele Beach & Çanakkale Turu 1250 TL

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

 • Bozcaada Garden Ada Otel v.benzeri otel de 2 Gece Oda Kahvaltı Konaklama 

 • Lüks Sprinter , Volt ,Turkuaz,Novo Model Araçlar ile Ulaşım

 • Çevre Gezileri

 • Rehberlik Hizmeti

 • Hola Travel Otobüs İçi İkramları

 • Bozcaada Habbele Plaj Transferi

 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

 • Feribot Geçiş Masrafları

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

 • Tüm Öğle ve Akşam Yemekleri

 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

 • Tüm Özel Harcamalar

 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

 • Müze Ören Yeri Girişleri  

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Hola Travel tarafından sizlere sunulmaktadır.

Kalkış Tarihleri : 
Haziran Dönemi : 20.06 ve  27.06 Hareket                        
Temmuz Dönemi : 18.07  Hareket                                                                                                                        Ağustos Dönemi : 01.08 – 22.08 Hareket                         
Kurban Bayramı Dönemi  :  10.08  - 12.08 ve 14.08 Hareket         
Eylül Dönemi :  05.09 Hareketli tur programı için geçerlidir. 

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0212 225 70 10 -11 / 0212 225 69 66

0 – 3 yaş çocuklar iki büyük yanında konaklayıp  araç’da  koltuk  almadıkları takdirde ücretsizdir.

0-3 yaş çocuk için araç’da koltuk talep edildiği takdirde ise çocuk başı 200 Tl ödenir.

Tura tek kişi katılacak misafirlerimiz 400  TL fark ödemelidir.

4-12 yaş grubu çocuklar  150  tl indirimli ücreti ödemeleri gerekmektedir.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Turlarımız maksimum 15 – 25 kişi ile sınırlıdır.

Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

ÖNEMLİ BİLGİ;
Gezi Süresi 3 Gece 4 Gün olup 2 gece otel konaklamalıdır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0-6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak verilmeyebilir. REZERVASYON SIRASINDA KOLTUK SÖZÜ VERİLEMEZ.  Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa bağlı olarak Değişiklik Yapılabilir. Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Hola Travel Sorumluluğu Yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında tur iptal olur. Böyle bir durumda Hola Travel Tur misafirlerine 5 ( beş ) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Kupon alım  tarihinden itibaren 10 gün içerisinde rezervasyon yapılması gerekmektedir.

REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN; 14 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE FIRSAT KODLARI KULLANILMIŞ SAYILACAKTIR.

Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente 5 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki tarihe kaydırabilir. 

Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.


İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyon yapılmadığı takdirde satın alım tarihinden itibaren 7 gün içerisindeki iptallerde iade ödeme aracına, 7 günden sonra geçerlilik tarihine kadar olan iptaller kumbaraya yapılacaktır.

Bu fiyatlar birliktealalim.com int. Ödeme (havale, eft ya da kredi kartı) yöntemi ile geçerlidir. Tüm yasal haklarınızın güvence altına alınabilmesi için, ödemelerin tamamının 7414 A Tipi Seyahat Acentesi Belgesine sahip birliktealalim.com üzerinden, “Hemen Al” a tıklayarak yapmanız gerekmektedir.


İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.
İLETİŞİM
Hola Travel
TR
0212 225 69 36
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir:


BENZERLER