Twitter
2 gün 1 gece yarım pansiyon konaklamalı 'Lavanta Tarlaları - Salda Gölü - Pamukkale Turu' Malitur ile kişi başı 319 TL!
Ref No : 207625
319,00 TL
450,00TL
liste
%29
indirim
131TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • lavanta-mali
 • salda-lavanta2
 • salda-lavanta3
 • salda3
 • pamukkale
 • pamukkale3
ÖNE ÇIKANLAR

Morun tüm tonlarıyla "Lavanta Tarlaları" ve Turkuaz tonlarda tüm fantastikliğiyle 

"Salda Gölü" sizleri bekliyor!


2 günlük bu dopdolu turda "PAMUKKALE" - "HİERAPOLİS ANTİK KENTİ" ve "LAODİKYA ANTİK KENT"İni görme şansını da yakalayacaksınız

Tur Tarihleri
28 Haziran – 30 Haziran
5 Temmuz – 7 Temmuz
12 Temmuz – 14 Temmuz
19 Temmuz – 21 Temmuz
26 Temmuz – 28 Temmuz
2 Ağustos – 4 Ağustos

Tur Programı
1. Gün: Gece Yolculuğu

22:00 Yenibosna Airport Avm Otoparkı
22:30 Mecidiyeköy Doğtaş Mobilya Önü
23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
23:15 Kartal Köprüsü Altı
23:30 Çayırova Mc Donald’s 


2. Gün : ISPARTA – LAVANTA TARLALARI – SALDA GÖLÜ – PAMUKKALE
Belirtilen noktalardan misafirlerimizi aldıktan sonra unutulmaz bir tur için araç içi sınırsız ikramlar eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah saatlerinde yolda alacağımız ekstra kahvaltı sonrası turumuzun ilk noktası olan Keçiborlu İlçesi’ne bağlı Kuyucak Köyü’ne varıyoruz. Köyün kerpiç evleri, kaldırım kenarlarındaki Lavanta öbekleri ile bizleri etkiliyor. Köyün yerli halkı geçimini genellikle lavanta üretiminden sağlıyor. Kuyucak Köyü yollarında ilerlemeye devam edince mor tarlaları gördüğümüz zaman gözlerimizi kapatıyor ve etrafı saran güzel lavanta kokusunu içimize çekiyoruz ve bu güzel kokunun tüm hücrelerimizi temizlediğini hissediyoruz. Yol boyunca ilerledikçe mor lavanta tarlalarını gördüğümüz zaman şok olmamak ve hayran kalmamak mümkün değil. Hemen kendimizi lavanta tarlalarının içine atıyoruz ve lavanta tarlalarında çalışan işçilerden işin inceliklerini izledikten ve öğrendikten sonra lavantalarımızı toplamaya başlıyoruz. Lavantalarımızı topladıktan sonra bu güzel manzarayı ve anı ölümsüzleştirmek için bol bol fotoğraf çekiyoruz. Lavanta tarlaları içerisinde fotoğraflarımızı çekip, yürüyüşümüzü gerçekleştirdikten sonra Lavanta ürünlerinden alışverişlerimizi gerçekleştirip bu güzel manzaraya öğle yemeğimizi almak üzere veda ediyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Türkiye’nin 3. En derin gölü Salda Gölü’ne varıyoruz. Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen ve Mars’ı merak eden Salda’ya gitsin olarak nitelendiren Salda Gölü’nün bizi adeta büyüleyecektir. Bembeyaz kumları ve turkuaz rengindeki suyu ile bizi kendisine hayran bırakan Salda Gölü’nü rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Salda Gölü’nde eşsiz fotoğraflar çekebilmek ve o atmosferin tadını doyasıya yaşayabilmek için rehberimizin belirleyeceği zamana kadar serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın bitimiyle Salda Gölü’ne veda ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama için Pamukkale’de bulunan otelimize doğru hareket ediyoruz

Sabah Kahvaltısı: Yol üzerinde dinlenme tesisinde ekstra olarak alınacaktır.
Öğle Yemeği: Burdur’da serbest zaman olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Konaklama: Halıcı Termal Otel Pamukkale        

3. Gün: PAMUKKALE – HİERAPOLİS ANTİK KENTİ – LAODİKYA ANTİK KENTİ – İSTANBUL

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından otelden ayrılarak Hierapolis Antik Kenti’ne doğru hareket ediyoruz. Burada Apollon Tapınağı ve onun hemen yanında yer alan, antik çağda Cehennemin giriş kapısı olarak bilinen Plutonium yani Cin Aralığı’nı rehberimizin anlatımlarıyla geziyoruz. Daha sonra Anadolu’nun en iyi şekilde korunarak günümüzü gelmiş tiyatrolarından biri olan Hierapolis Tiyarosu’nu geziyoruz. Burada turumuza devam ederken şehrin ana caddesi Domityanus Kapısı ve Latin Binası’nı gezerken fotoğraflıyoruz. Daha sonra şehrin surları dışında kalan Hamam Binası ve Anadolu’nun en büyük Nekropolünü rehberimizin anlatımlarıyla geziyoruz. Sütunlu Cadde üzerinde yapacağımız yürüyüş sonrasında Dünyada bencezeri sadece İtalya’da Travertino isimli kasabada görülebilen, bembeyaz dokusuyla kendisine hayran bırakan Pamukkale Travertenlerine ulaşıyoruz. Travertenlerde yürüyüşe izin verilen terasta gezerken Denizli Ovası’na hakim manzarasıyla çektiğimiz fotoğraflar bizlere unutulmaz anılar olarak kalacaktır. Burada ki zamanımızı tamamladıktan sonra Laodikya Antik Kenti’ne geçiyoruz. Antik Kent’te kazı çalışmaları devam ettiği için izin verilen alanlarda gezimi gerçekleştiriyoruz. Gezimizin ardından öğle yemeğimizin için mola veriyoruz. Öğle yemeği molamızın ardından İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Misafirlerimizi aldığımız  noktalara bırakarak bir sonraki Malitur etkinliğinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz. 

Sabah Kahvaltısı: Otelde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Serbest zaman olarak alınacaktır.
Akşam Yemeği: Dönüş yolu üzerinde tesiste ekstra olarak alınacaktır.
Konaklama: Bu gece otel konaklaması yoktur.

Fırsata dahil olan hizmetler
 • Halıcı termal Hotel'de 1 gece yarım pansiyon konaklama
 • Açık büfe 1 sabah kahvaltısı
 • Açık büfe veya set menü 1 akşam yemeği
 • Lüks araçlar ile ulaşım
 • Profesyonel rehberlik hizmeti
 • Malitur otobüs içi sınırsız ikramlar
 • Malitur güvencesi
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa göre zorunlu seyahat sigortası
Fırsata dahil olmayan hizmetler
 • Ek hizmet bedeli 80TL olup, acentaya ödenmesi zorunludur. 
 • Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı
 • Programda belirtilen son gün akşam yemeği
 • Tüm öğlen Yemekleri
 • Tüm yemeklerdeki alınan içecekler
 • Tüm kişisel harcamalar
 • Ekstra olarak belirtilen tüm organizasyonlar
 • Tüm müze ören yeri ve müze giriş ücretleri
 • Müze Kart
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Malitur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Tur Tarihleri
28 Haziran – 30 Haziran
5 Temmuz – 7 Temmuz
12 Temmuz – 14 Temmuz
19 Temmuz – 21 Temmuz
26 Temmuz – 28 Temmuz
2 Ağustos – 4 Ağustos
 
Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası: 0 212 361 9 56 - 0850 303 1363

Gezi ve transfer ücretleri için kişi başı 80 TL acenteye ödenecek olup zorunludur.

Belirtilen ücretler 2-3 kişilik odalarda kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz acenteye 70 TL fark ödemelidir.

0-2 yaş arası çocuk ücretsizdir. 3-6 yaş arası çocuk ücreti 219 TL, 7-12 yaş arası çocuk ücreti 269 TL olup acenteye ödenecektir.

Tur detaylarını daha fazla bilgi bölümünden inceleyebilirsiniz.

Rezervasyon tarih değişikliği müsaitlik doğrultusunda yapılacaktır.

Rehber mücbir sebeplerden dolayı ve gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Programda belirtilen oteller standartları, kalitesi ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez.

İptal İade Güvence Paketi almayan misafirler, iptal değişiklik taleplerini 7(yedi) iş günü öncesinden acentaya bilgi vermekle yükümlüdür. Tur başlangıcından itibaren 7(yedi) iş günü öncesinden iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle 7(yedi) iş günü içerisinde iade edilir.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal edilir ve misafirin isteğine göre bir sonraki haftaya ertelenebilir, açığa alınabilir veya iadesi yapılabilir. Böyle bir durumda Malitur misafirlerine 1(bir)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Yangın, savaş hali, ekonomik kriz, doğal afet, gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden Malitur sorumlu değildir. 0–6 ve 7-12 yaş çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır ve tek bir çocuk için kullanılır. T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ
Tur kalkış tarihinden; 72 Saat (3 Gün) öncesine kadar  rezervasyon iptal ve iade talebinde bulunulması veya değişiklik talebinde bulunulması durumunda koşulsuz  %100 kesintisiz iade ve değişiklik garantisi sunuluyor. Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 20 TL’dir. Rezervasyon esnasında acentaya ödenir. Günübirlik turlarda ve özel dönem tatil günlerinde İptal İade ve Güvence Paketi yoktur.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İLETİŞİM
Malitur
TR
0850 303 1363
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir:


BENZERLER