Twitter
1 gece oda kahvaltı konaklamalı 2 gün Salda Gölü-Pamukkale-Şirince -Efes ve Meryem Ana turu 179 TL'den başlayan fiyatlarla!
9-16-23-29-30 Ağustos / 6- 13 -20-27 Eylül / 4-11-18-25 Ekim 2019 hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 208029
179,00 TL
400,00TL
liste
%55
indirim
221TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • salda-tatil-selfie-yeni
ÖNE ÇIKANLAR
SALDA GÖLÜ & PAMUKKALE & ŞİRİNCE &EFES & MERYEM ANA
1.gün Cuma İstanbul- Şiirince 
21:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü
21:45 Mecidiyeköy Mado Önü
22.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
23.00 Kartal köprüsü altı
Hareket ile yolculuğumuza başlıyoruz. 

2. Gün Cumartesi Şirince -Efes- Meryemana- Denizli
Yaklaşık 8 saat sürecek yolculuk sonrası sabah saatlerinde  eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz; evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye varıyoruz. Vericeğimiz ekstra kahvaltı molası sonrası  Meşhur Şirince şarabının tadımı ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Şirince gezimiz sonrası Efes Antik Kenti’ne hareket ediyoruz. Burada Arcadiane Caddesi, Tiyatro, Küretler Caddesi, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Scholastika Hamamları, Gymnasion, Ticaret Agorası, Odeon,Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım, Paleastra görülecektir.Efes Antik Kenti gezimizin ardından Hıristiyan inanışına göre Meryem Ananın yaşadığı ve öldüğü ev olarak kabul edilen ve Hıristiyanların hac merkezi de olan Meryem Ana Evi gezisini yapıyoruz. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonra yaklaşık 2,5 saatlik yolculuk sonrası Denizli de bulunan otelimize ulaşıyoruz.

3.Gün Pazar Salda Gölü - Pamukkale - Hierapolis - Travertenler
Sabah otelde alıcağımız  kahvaltı sonrası Türkiye'nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü'ne gidiyoruz.185 metreye varan derinliği ile Türkiye’nin en derin, dünyanın ise üçüncü en derin gölü konumundadır. Dünyada Mars özelliği gösteren iki yerden biridir. Göldeki magnezyum yüklü beyaz kayaların aynısı Mars’ta da vardır. Gölün toprak yapısının sahip olduğu mineraller sayesinde, göl suyu bazı cilt hastalıklarına karşı etkilidir. Göl kenarında isteyenler bol bol resim çekebilir, yürüyüş yapabilir. Göl gezimizin ardından Pamukkale’ye varış. Tarihi Hierapolis Antik Kenti ( Domitian Kapısı, Sütunlu Cadde, Karbondioksit Havuzu, Cin Deliği, Tiyatro, antik havuz ve müzeler) gezdikten sonra termal suların içindeki kirecin çökeltisiyle oluşan Pamukkale travertenlerinin beyazlığında üzerinde çıplak ayaklarımızla geziyoruz. Ardından Pamukkale merkezinde tekstil atölyelerinde alışveriş ve yemek için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası dönüş yolculuğumuz başlıyor.
Hareket tarihleri: 9-16-23-29-30 ağustos /  6- 13 -20-27 eylül / 4-11-18-25 ekim
Tur bedeli: ilk 2 kişi tur bedeli:179 TL
SONRASI İÇİN TUR BEDELİ: 239 TL

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Gidiş ve dönüş ulaşım
 • Rehberlik hizmetleri
 • 3* Denizli merkez  otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama
 • Programda belirtilen geziler
 • TÜRSAB zorunlu mesleki sigortası
 • Araç içi ikram(su servisi olarak yapılır)
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Müze, ören yeri, konak, kale, Antik Kent, Meryem Ana Evi ve milli parkı gibi tüm giriş ücretleri (Müze kart alınması tavsiye edilir).
 • İlk gün yolda alınan kahvaltı ve öğle yemekleri, akşam yemekleri
 • Kişisel ve ekstra harcamalar
 • Program dışı geziler
 • 9-16-29-30 AGUSTOS HAREKET TARİHİNİ SECEN MİSAFİRLER 30 TL ÖZEL DÖNEM FARKI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.
 • Feribot geçiş , otoban,köprü, otopark ücretleri için kişi başı 80 TL ödenmelidir. Bu ücretler 0-6 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için geçerlidir.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat  Kurban Bayramı dönemi dahil; 9-16-23-29-30 Ağustos / 6- 13 -20-27 Eylül / 4-11-18-25 Ekim 2019 hareketli tur programı için geçerlidir.

9-16-29-30 AGUSTOS HAREKET TARİHİNİ SECEN MİSAFİRLER 30 TL ÖZEL DÖNEM FARKI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR.

Feribot geçiş , otoban,köprü, otopark ücretleri için kişi başı 80 TL ödenmelidir. Bu ücretler 0-6 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için geçerlidir.

Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie veya 0850 - 736 26 26  & 05422948925 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İLETİŞİM
Tatil Selfie
TR
0850 736 26 26
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir:


BENZERLER