Twitter
Ege’nin Maldivi 1 gece konaklamalı 2 gün Thassos, Halkidiki, Selanik Kavala turu 149 TL'den başlayan fiyatlarla!
30 Eylül 2019 tarihine kadar her Cuma hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 206817
149,00 TL
300,00TL
liste
%50
indirim
151TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

15 Mayıs ‘dan itibaren Her Cuma kesin hareketli Halkidiki &  Kavala & Thassos Turu

 
Ege’nin Maldivi Halkidiki,Thassos Adası  Deniz ve Doğa Turu
Halkidiki & Selanik - Kavala&Thassos
 
1.Gün   İstanbul – İpsala – Halkidiki - Selanik
Siz Konuklarımızı  21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı önü, 21:45 Beşiktaş Yıldız Camii, 22:15 Bakırköy Ömür Plaza dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz. Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek  İpsala Türk sınırına varış. 
 
2.Gün    Kipi – Halkidiki –Selanik
Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Dedeağaç,Gümülcine otoyolu takip edilerek Halkidiki’ye yolculuk  Selanik kentinin güneydoğusunda bulunan bir yarımadadır. Karakteristik üç yarımadalar, üç dişli mızrak gibi Egeyi andırır. Güneşli, altın kumlu plajları, körfezleri, geleneksel köyleri ve modern turistik tesisleri ve korunaklı koyları, denizi, Akdeniz iklimi ve muhteşem doğal güzelliği ile adeta Avrupanı’nın Maldividir.Halkidiki de yüzmek ve güneşlenmek için verilen serbest zaman dahilinde, Dileyen Misafirlerimiz Extra düzenlenecek tekne turlarına katılabilir veya Yunan lokantalarında ege lezzetlerinin ve deniz ürünlerinin tadını çıkarabilirler.Akşam üzeri rehberimizin belirleyeceği saat de Selanik’e yolculuk ve panaromik şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender, E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları panaromik olarak görülecektir.Şehir turu sonrası otelimize yerleşme.Akşam dileyenler misafirlerimiz extra olarak taverna turuna katılabilirler.(40EU)
 
3.Gün  Kavala-Thassos Adası -İstanbul
Sabah erken  kahvaltı  sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de Kavala’ya yolculuk ve  Panaromik Kavala şehir turu;Mehmet Ali Paşa'nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ve  Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi sonrası Thassos adasına seyahat için Keramoti Limanına hareket ediyor ve 40 dakikalık zevkli bir yolculuk  sonrası Thassos adasına varıyoruz. Thassos tarihi antik çağlara değin uzanır. O zamanlar Thassos altın ve mermer madenleriyle ünlüydü. 95 km. sahil şeridi adanın göze çarpan güzelliğini sergiler. Rehberimizin anlatımı sonrası Dileyen misafirlerimiz Sahillerde denizin tadını çıkarabilir veya balıkçı lokantalarında çıtır çıtır kalamar eşliğinde leziz ege yemeklerinin tadına varabilirler.Rehberimizin belirleyeceği saat de  Thassos adasından Keramoti limanına hareket ve İpsala sınır kapısına yolculuk.Sınır ve Gümrük işlemleri sonrası Tekirdağ Malkara karayolu üzerinden gece İstanbul’a varış , misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması
 
Fırsat Seçenekleri;
 • Mayıs dönemi ile 15-30 Eylül arası Thassos, Halkidiki, Selanik Kavala turu 149 TL
 • Haziran / Temmuz / Ağustos / 1-14 Eylül arası Thassos, Halkidiki, Selanik Kavala turu 199 TL
Konaklama otellerı sehır merkezıne 8/10 km mesafade olan otellerdır.

Tek kişi ve çocuk ücertleri
Belirtilen ücretler iki –üç kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi kalacak misafirlerimiz 150TL farkı  acenteye ödemelidir0-3 yaş çocuklar koltuk talep edilmediği sürece ücretsizdir. Koltuk talep edildiği  takdirde 199 TL ödenmelidir. 3-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 149TL+zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.
 
Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
 • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.(araç içi ikram olarak sadece su servısı yapılmaktadır)
 • Şehir dışı oteller Perintos,sunbeach,santabeach ,veya benzeri otel otellerde  1 gece oda kahvaltı konaklama.
 • Tatilselfie hizmet anlayışı ve güvencesi .
 • Tursab mesleki zorunluluk sigortası
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri,Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.
 • Gümrük geçiş , ayakbastı ücretleri , şehir konaklama vergileri için kayıt ile birlikte kişi başı 20 € ödenmelidir. Bu ücret 0-3 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için mecburidir.
 • Thassos adası feribot ücreti olarak kişi başı 15 € kayıt ile birlikte  ödenmelidir. Bu ücret 0-3 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için mecburidir.
 • Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir),
 • Schengen vize ve hizmet bedeli 130 € dur.
 • Kaptan rehber bahsişleri
  

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Selfie tarafından sizlere sunulmaktadır.

30 Eylül 2019 tarihine kadar her Cuma hareketli tur programı için geçerlidir.

Thassos adası feribot ücreti olarak kişi başı 15 € kayıt ile birlikte  ödenmelidir. Bu ücret 0-3 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için mecburidir.

Konaklama otellerı sehır merkezıne 8/10 km mesafade olan otellerdır.


Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie veya 0850 - 736 26 26 / 0542 294 8925 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon zorunludur . 

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

Yeşil Pasaporta vizesizdir

Pasaportunda KKTC girişi olanlar Yunanistan’a giriş yapamaz.

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.
İLETİŞİM
Tatil Selfie
Fahrettin Kerim Gökay Caddesi,
No:27/3 Hasanpaşa-Kadıköy-İstanbul TR
0850 736 26 26
www.tatilselfie.com/
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir:


BENZERLER