Twitter
4* ve 5* Otel'de yarım pansiyon konaklamalı 2 gün Kapadokya & Hacı Bektaş-i Veli Türbesi turu 199 TL'den başlayan fiyatlarla!
5 Nisan-24 Aralık 2019 tarihleri arasında her Cuma hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 205300
199,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
3*, 4*, 5* Otellerde Konaklamalı Kapadokya&Hacı Bektaş-i Veli Türbesi Turu
Ihlara Vadisi-Derinkuyu-Ürgüp–Uçhisar–Avanos–Güvercinlik–Paşabağ- Hacı Bektaş-i Veli Türbesi 
05 Nisan – 25 Aralık arası   Her Cuma Hareket ile 1 gece Konaklamalı 2 Gün 

1.GÜN CUMA : GECE YOLCULUĞU   Araç Hareket Noktaları ve Saatleri
21:30 İncirli Doğtaş Mobilya Önü,22:00 Mecidiyeköy Mado Önü,23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 
23:15 Kartal Köprüsü Altı ,23:30 Çayırova Mc Donalds Önü,00:15 İzmit Halk Evi Karşısı Otobüs Durağı Önü siz değerli misafirlerimizle buluşmanın ardından Kapadokya ' ya doğru hareket ediyoruz.
 
2.GÜN CUMARTESİ : PANORAMİK TUZ GÖLÜ - IHLARA VADİSİ – DERİNKUYU YERALTI ŞEHRİ – PAŞABAĞLARI - DEVELİ VADİİ – ÜÇ GÜZELLER PERİBACALARI – ÇANAK & ÇÖMLEK ATÖLYESİ – ÜRGÜP – AVANOS – GÜVERCİNLİK VADİSİ
Kapadokya bölgesi Nevşehir – Niğde - Kayseri üçgenindeki doğal güzelliklerini 3917 m. yüksekliğindeki Erciyes Dağı ve 3268 m. yüksekliğindeki Hasan Dağı’na borçlu olan, Perslerin “Güzel Atlar Diyarı” diye adlandırdıkları Kapadokya bölgesine doğru yol alıyoruz. Sabah yolda alınan serbest kahvaltı sonrası, Tuz Gölü’nü panoramik olarak görüyoruz. Kapadokya’da ilk durağımız Melendiz Irmağının oluşturduğu, içerisinde güvercinlikler ve kaya kiliselerininde bulunduğu 14 km uzunluğundaki Ihlara Vadisi olacak. Ihlara Vadisi içinde yapacağımız yürüyüş esnasında Ağaçaltı Kilisesi ve Yılanlı Kiliseyi de görüyoruz. İkinci durağımız; düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin, aylarca yaşayabileceği bir mühendislik harikası olan Derinkuyu Yeraltı Şehri olacak. (Kaymaklı Yeraltı Şehri veya Özkonak Yeraltı Şehri). İnsanların yerin altında yaptıkları bu ilginç şehri gezerken hayranlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Yeraltı kentinin hemen ardından Uçhisar istikametine doğru yol alıyoruz. Güvercinlik Vadisini ve Uçhisar Kalesi’nin fotoğrafını çekip öğle yemeğimiz için kaya oyma bir mekâna varıyoruz. Burada Kapadokya’nın meşhur pastırmalı kuru fasulyesini ve testi kebabını tatma imkânı buluyoruz. Otantik mekânda alacağımız yemeğin ardından çanak-çömleği ile meşhur Avanos’a gidiyoruz. Avanos’ta Kızılırmak’ı görüp, Kızılırmak’ın çamurundan yapılan çanak-çömleklere dair bilgi alıyoruz. Sonrasında çok başlı peribacalarının en güzel örneklerini göreceğiniz Paşabağ’da (Keşişler Vadisi) fotoğraf molası veriyoruz. Paşabağ’da peribacaları arasında dolaşıp fotoğraflar çektikten sonra ilginç peribacası oluşumlarını içerisinde barındıran, adını da deve şeklindeki peribacasından alan Develi Vadii (Dervent Vadisi) gezisini yapıyoruz. Ürgüp içinde yapacağımız panoramik tur sonrası Asmalı Konağı da dışardan görüp Şarap Mahzenlerini ve Kapadokya’nın lezzetli şaraplarını tatma imkânı buluyoruz. Günün sonunda ise Şapkalı Peribacalarının ve Kapadokya’nın simgesi olan Üç Güzeller Peribacalarını görüyoruz. Gezilerimizin bitiminde otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 
 
Ekstra Tur : Türk Gecesi ( Haydari , Rus Salatası , Mercimek Köftesi , Şakşuka , Beyaz Peynir , Turşu , Pembe Sultan , Sigara Böreği , Barbunya Pilaki , Kuruyemiş , Patlamış Mısır , Pilaki , Sınırsız Yerli Alkollü ve Alkolsüz İçecek ) (80-95 TL menü ve fiyatlar sezona göre değişiklik gösterebilir ve bilgi amaçlıdır.) 
Öğle Yemeği: ( Çorba , Testi Kebabı , Pastırmalı Kuru Fasulye , Pilav , Tatlı ve ya Meyve ) 25-35 TL Sezona göre değişkenlik gösterir.
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Rota: İstanbul – Bolu (255 km) Bolu - Aksaray (415 km) Aksaray – Nevşehir (80 km) Bölge İçi Gezileri (70 km)
 
3.GÜN PAZAR :  ASMALI KONAK - GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ – TAŞ ATÖLYESİ – KAYA KİLİSELERİ – HACI BEKTAŞ-İ VELİ TÜRBESİ VE MÜZESİ 
Değerli misafirlerimiz, otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında valizlerimizle birlikte otelden ayrılıyoruz. İlk olarak Kuvars grubunda yer alan Akik'in bir alt türü olan Onyx taşının özellikeri ve işlenişlerine dair bilgiler almak için Sayan Onyx Taş Atölyesine gidiyoruz. Onyx Taş Atölyesinden sonra eski adı Korama olan Göreme Vadisi içindeki Göreme Açık Hava Müzesi’ni geziyoruz. Kaya kiliseleri (Elmalı, Yılanlı, Çarıklı Kiliseleri), yemekhane, mutfak, kiler ve İncil’in baştan sona resmedildiği Tokalı Kilisesi müzede göreceğimiz yerler arasında olacak. Göreme Açık Hava Müzesi gezisinin ardından Horasan’da dünyaya gelen,13.yy’dan bugüne evrensel görüşleriyle her kesimi kucaklayan, Yeniçerilerin de Piri, Hacıbektaş-ı Veli’nin Türbesinin bulunduğu Hacıbektaş ilçesine gidiyoruz. Hacı Bektaş-i Veli Müzesinde; Hacı Bektaş-i Veli Türbesi, Balım Sultan Türbesi, Güvenç Abdal Türbesi, Kırklar Meydanı, Pir Evi, Üçüncü Avlu, Kiler Evi, Meydan Evi, Meydan Evi Camii, Aş Evi, İkinci Avlu (Dergâh Avlusu), Birinci Avlu’yu (Nadar Avlusu) ve son olarak Çilehane'yi gezip İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz. Ankara - Bolu güzergâhında yol alarak akşam saatlerinde diğer turlarımızda tekrar görüşmek üzere siz sayın misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacak Olup Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR.
Rota: Bölge içi geziler (50 km) Nevşehir – Kırşehir (85 km) Kırşehir – İstanbul (620 km)

Fırsat Seçenekleri;
 • Aralık Dönemi Promosyon Otel Konaklamalı Kapadokya & Hacı Bektaş-i Veli Türbesi Turu 199 TL
 • Nisan,Mayıs,Eylül,Ekim,Kasım Dönemi Promosyon Otel Konaklamalı Kapadokya & Hacı Bektaş-i Veli Türbesi Turu 249,90 TL
 • Aralık Dönemi 4*5* Otel Konaklamalı Kapadokya & Hacı Bektaş-i Veli Türbesi Turu 249 TL
 • Nisan,Mayıs,Eylül,Ekim,Kasım Dönemi 4*5* Otel Konaklamalı Kapadokya & Hacı Bektaş-i Veli Türbesi Turu 269,90 TL
FİYATLARA DAHİL OLAN HİZMETLER
 • Gidiş Ve Dönüş Ulaşım
 • Otellerde 1 Sabah Kahvaltısı
 • Otellerde 1 Akşam Yemeği
 • Programda belirtilen Çevre Gezileri 
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri 
 • Promosyon kategori oteller ; Floria,Mavi vb otellerdir, 4*&5* kategori oteller; Yeni Yükseller,Kuzucular Park, Kaymaklı Crystal vb otellerdir.
 
FİYATLARA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Öğlen Yemekleri,İlk Gün Alınan Sabah Kahvaltısı,Son Gün Alınan Akşam Yemeği
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Balon Turu,Türk Gecesi,öğlen yemekleri
 • Tüm Özel Harcamalar
 • Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri(misafirlerin müze kart alması tavsiye edilir)
 • Kapadokya bölgesinde ara transfer ücretleri için kişi başı 80,00 TL kayıt ile birlikte acenteye ödenecek olup zorunludur.
NOT  : Acente dönemsel yoğunluk yaşanan tarihlerde tur programı ve  konaklama  yapılacak bölge ve otellerde  
 değişiklik yapma hakkını saklı tutar ve sorumlu tutulamaz.

Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 80  TL  fark ödeyeceklerdir..0-6 yaş çocuk otobüste koltuk  almadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk  talep edildiği takdirde 229,90 TL olarak acenteye ödenmelidir. 07-12 yaş çocuk ücreti  iki büyük yanında konaklanması halinde Promosyon Otel de 199,90TL,4*ve 5* Otellerde  219,90 TL  + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Leggo Tur . tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 5 Nisan-24 Aralık 2019 tarihleri arasında her Cuma hareketli tur programı için geçerlidir.

Kapadokya bölgesinde ara transfer ücretleri için kişi başı 80,00 TL kayıt ile birlikte acenteye ödenecek olup zorunludur.
                
NOT  : Acente dönemsel yoğunluk yaşanan tarihlerde tur programı ve  konaklama  yapılacak bölge ve otellerde  değişiklik yapma hakkını saklı tutar ve sorumlu tutulamaz.

Tek kişi ve çocuk ücretleri;
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 80  TL  fark ödeyeceklerdir..0-6 yaş çocuk otobüste koltuk  almadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk  talep edildiği takdirde 229,90 TL olarak acenteye ödenmelidir. 07-12 yaş çocuk ücreti  iki büyük yanında konaklanması halinde Promosyon Otel de 199,90TL,4*ve 5* Otellerde  219,90 TL  + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir. Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.
               
Rezervasyon Detayları
a-Kod alım işleminizi takiben info@leggotur.com veya 0212 234 32 11 / 12 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  0212 234 32 04  nolu faks numarasına imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Leggo Tur Sorumlu tutulamaz.d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -14-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 21 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Bayram ve Resmi tatil dönemi,yılbaşı turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  30 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.
İLETİŞİM
Leggo Tur
TR
0212 234 32 11
www.leggotur.com/
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir:


BENZERLER