Twitter
5* Dedeman Hotel konaklamalı 2 gün 'Batı Karadeniz Kültür Turu' kişi başı 199 TL!
31 Mayıs 2019 tarihine kadar Salı ve Cuma hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 206531
199,00 TL
300,00TL
liste
%34
indirim
101TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
5*Dedeman Otel  Konaklamalı  Batı Karadeniz Kültür Turu
Her Cuma kesin kalkıslı
 Safranbolu- Yörük Köyü, Amasra, Ereğli, Maşukiye
  Ücretsiz Kapalı Yüzme Havuzu,sauna hamam ve fitness kullanımı 
1 Mart 2019 tarihine kadar gecerlidir


1.Gün Cuma              İstanbul-Safranbolu-Amasra Bartın 
24:00 İncirli Ömür Plaza Önü 24:30 Mecidiyeköy Meydan,01.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,01.15 Kartal Köprüsü Altı
02.15 İzmit Halkevi Önü hareket ile  seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz,  ikramlar ve belirlenen kalkış noktalarından hareket ile normal hava ve yol koşullarında  6-7  saat  sürecek  yolculuğumuzun ilk durağı Safranbolu. 
 
2.Gün Cumartesi       Yörük Köyü-Safranbolu-Amasra-Zonguldak
Sabah saatlerinde  Yörük Köyüne varış ve extra alınacak kahvaltıyı takiben tarihi  çamaşırhanenin gezilmesi. Homeros’un İlyada destanına konu olmuş,5000 yıllık bir tarihe sahip, Dünya miras listesine alınmış Safranbolu’yu keşfetmek üzere Rum ve Türk Mahallelerini gezmeye başlıyoruz .Hükümet Konağı ve Saat Kulesinin Hıdırlık Tepesinden panaromik olarak görülmesi sonrası Köprülü Mehmet Paşa Cami ,bir müze ev olan Kaymakamlar Evi,  Demirciler-Bakırcılar ve Yemeniciler Arastası'nı geziyoruz.Meşhur Safranbolu Lokumlarının tadına bakma fırsatı elde edeceğimiz alışveriş molamız sonrası , Fatih Sultan Mehmet'in bile fethederken zarar vermeye kıyamadığı 3000 yıllık kent Amasra'ya doğru yola çıkıyoruz. Bakacak Tepesi'nden Fatih Sultan Mehmet’in “Lala, Lala Çeşm-i Cihan dedikleri bu'mola? (Dünyanın Gözleri)  dediği Amasra’nın manzarasını seyrederek bir fotoğraf molası veriyoruz.Daha sonra Karadeniz’in meşhur balık lokantalarında öğle yemeği için serbest zaman .Öğlen yemeğini takiben Cenevizliler döneminden kalma Amasra Kalesi,Boztepe,Kaleiçi,Tahtacılar Çarşısını gezdikten sonra sonra Kraliçe Amastris’ten adını alan Roma, Bizans, Ceneviz ve Osmanlı izleri taşıyan Amasra şehir merkezi göreceğimiz yerler arasındadır.Gezimiz sonrası  konaklama yapılacak Zonguldak 5*  Dedeman otele varış odalara yerleşme  ve konaklama. Dileyen misafirlerimiz ücretsiz olarak Kapalı Yüzme havuzu , hamam , sauna,fitness gibi aktivitelerden  faydalanabilir ve günün yorgunluğunu atabilirler. 
 
3.Gün Pazar     Zonguldak –Ereğli -Maşukiye – İstanbul
Sabah kahvaltı sonrası rehberimizin belirleyeceği saat de otelimizden hareket.Panaromik Ereğli Turumuz  sonrası Müze haline getirilmiş ALEMDAR gemisini ziyaret  ediyoruz.Sonrasında bir damlataş mağrası olan Cehennem ağzı magrası gezisi sonrası Maşukıyeye doğru  hareket ediyoruz.İki saatlik yolculuk sonrası Maşukiyede öğlen yemeği için e serbest zaman.Rehberimizin belirlediği saat de  İstanbul’a doğru dönüşe geçiyoruz. Misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve gezimizin sonu.

Fırsat Seçenekleri;
 • SINIRLI SAYIDA 1 gece konaklamalı Batı Karadeniz tur bedeli kişi başı 139 TL
 • Ocak dönemi 1 gece konaklamalı Batı Karadeniz tur bedeli kişi başı 189 TL
 • SINIRLI SAYIDA Şubat ( 1-8-15-22 ) dönemi 1 gece konaklamalı Batı Karadeniz tur bedeli kişi başı 139 TL
 • Şubat ( 1-8-15-22 ) dönemi 1 gece konaklamalı Batı Karadeniz tur bedeli kişi başı 159 TL
 • Mart dönemi 1 gece konaklamalı Batı Karadeniz tur bedeli kişi başı 199 TL
Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
 • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.(otobüs içi ikram sadece su servisi olarak yapılır)
 • 5* Dedeman otel de iki kişilik odalar da 1 gece oda kahvaltı konaklama (otelde alınan kahvaltı), Otel dahilinde ücretsiz kapalı havuz , hamam , sauna ve fitness kullanımı)
 • Rehberlik hizmetleri 
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
 • Millipark, ören yeri,  ücretleri,ara transfer ücretleri ,otoban,otopark ücretleri için 50 TL kayıt ile birlikte acentaya ödenmelidir. bu  ücret 0-6 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için geçerli olup zorunludur.zorunlu ücretler tur programı ile bir bütündür.
 • Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün alınan  kahvaltı.
 • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
 • Programda yer alan tüm müze giriş ücretleri
EKSTRA HARCAMALAR;
 • İlk gün kahvaltı (25 TL) serpme kahvaltı olarak servis edilmektedir,
 • Amasra balık menü(35 TL) 3 cesıt mevsim balığı—sınırsız  + Amasra salatası+içecek+helva olarak servis edilir.
 • Maşukiyede öğle yemeği; 35 TL (Kiremitte alabalık&köfte&tavuk yanında salata+içecek olarak servis edilir)
Tek kişi ve çocuk ücretleri
Belirtilen ücretler iki kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 75 TL fark ödemelidir. 0-5 yaş çocuk otobüste koltuk   almadığı takdirde ücretsizdir .Koltuk  talep edildiği takdirde 130 TL dir. 6-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 139,00 TL olarak  acenteye ödenir .Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Selfie tarafından sizlere sunulmaktadır.

Özel günler HARİÇ; 31 Mayıs 2019 tarihine kadar Salı ve Cuma hareketli tur programı için geçerlidir.

TATİLSELFİE 8422  A GRUBU TÜRSAB ÜYESİDİR. 

Kişi başı 50 TL (Milli Park, Ören Yeri Girişleri, Otopark otoban vb.) olarak rezervasyon esnasında acenteye ödenmesi gerekmektedir.

Fırsata; otobüs ile ulaşım ve otobüs içi ikramlar, 5 yıldızlı Dedeman Otel'de iki kişilik odalarda 1 gece oda-kahvaltı konaklama (otel dahilinde ücretsiz kapalı havuz, hamam, sauna ve fitness kullanımı), rehberlik hizmetleri, dahildir.

Belirtilen ücretler iki kişilik odalarda kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak misafirlerimiz acenteye 75 TL fark ödemelidir.

0-5 yaş çocuk otobüste koltuk almadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği takdirde 130 TL'dir. 6-12 yaş çocuk ücreti iki yetişkin yanında konaklaması halinde 139,00 TL + zorunlu ücretler olarak acenteye ödenir. Bir yetişkin + bir çocuk konaklamaları için iki kişilik ücret ödenmelidir.

Rezervasyon gereklidir. Tatil Selfie'nin 0850 - 736 26 26 / 0 542 294 89 25 numaralı telefonlarını arayabilirsiniz.
Konaklama  5* Dedeman Zonguldak Otelde kahvaltı dahil için geçerlidir. 


Rezervasyon Detaylar-ı
a-Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie veya 0850 - 736 26 26 / 05422948448 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.
b- Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.
c-Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.
d-Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.
Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.
Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.
İLETİŞİM
Tatil Selfie
TR
0530 955 05 33
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir:


BENZERLER