Twitter
5 gece 6 gün Doğu Ekspresi treni ve uçak ile ulaşım olacak şekilde "Butik Van ve Kars" turu 1799 TL'den başlayan fiyatlarla!
14-16 Ocak; 22 Şubat; 6-12-19 Mart 2020 hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 208931
1900,00 TL
2500,00TL
liste
%24
indirim
600TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • van-kars-turu
 • van-kars-turu1
 • van-kars-turu2
 • van-kars-turu3
 • van-kars-turu5
 • van-kars-turu4
ÖNE ÇIKANLAR
Turistik Doğu Ekspresi İle Butik Van ve Kars Turu  
Turistik Doğu Ekspresi Tren İle Gidiş  & Uçak ile Dönüş

Ulaşım – Çevre Gezileri – Rehberlik – Yarım Pansiyon Konaklama   
Tatvan – Ahlat – Van Kalesi – Doğubayazıt  - Akdamar Adası  - Ani Harabeleri – Çıldır Gölü                                    

14 Ocak veya  16 Ocak Hareketli  -  5 Gece  6 Gün /  4 Gece  Otel  - 1 Gece Tren Yataklı Vagon Konaklaması

14 Ocak ve 16 Ocak  Hareketli Tren İle Gidiş-Uçak İle Dönüş Kişi Başı Van-Kars Turu 2100 TL

1.GÜN       İstanbul – Ankara – Turistik Doğu Ekspresi  ile KARS   
                                                               08.00 Bakırköy İncirli Doğtaş Önü  - 08.30 Mecidiyeköy Doğtaş Önü  - 09.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı - 09.20 Kartal Köprüsü - 10.00 İzmit Halk Evi Önünden alınacak misafirlerimiz ile beraber  Hola Turizm aracı ile Ankara'ya doğru hareket ediyoruz. Yol güzergahımız da vereceğimiz öğle yemeği molamızın ardından tahmini olarak 16.00 ‘da Ankara Tren Garına varıyoruz. İlk olarak yataklı vagonlarımızı alıyoruz.Saat 16:55 ‘de  çalacak olan  o meşhur  düdük  sesi ile  hayalini kurduğumuz  keyifli eğlenceli  güzel bir yolculuğa başlıyoruz.Anadolu’nun eşsiz manzaralarını görebileceğimiz yolculuğumuz da akşam yemeğini  Trenin Yemek Vagonunda alabilir yada kendi getirdiğiniz yiyecek ve dekorlar ile vagonunuzda vakit geçirebilirsiniz.   Konaklama  bu gece trendeki  yataklı kompartımanda.

2.GÜN      Tren Yolculuğu – İliç – Erzincan – Erzurum – Kars 

Gün  boyunca  Doğu Ekspresinde  sürecek yolculuğumuzda  güzel  Anadolu manzaraları eşliğinde bol bol fotoğraf çekme  ve  grupça sohbet  - eğlence  imkanı bulabilirsiniz. Sabah  06.10 ‘da İliç durağında 3 saat trenimiz duracaktır.Bu esnada serbest zaman veriyoruz.( Dileyen misafirlerimiz kendi  imkanları ile Kemaliye ‘yi gezebilirler.) 09.10 trenimizin yeniden hareketlenmesi  ile  eşsiz manzaralar eşliğinde yolculuğumuz devam ediyoruz.Saat  10.55 Trenimiz Erzincan’da 2.5 saat durduğu esnada öğle yemeği molası ile beraber şehri  gezebilirsiniz.13.35 yeniden hareket ile yolumuza devam ediyoruz.Akşam saat 17.17 Erzurum’da duracak olan trenimizde bu esnada akşam yemeğinizi alabilirsiniz. Saat 19.57 ‘de yeniden hareket ile Kars’a yolculuğumuza devam ediyoruz.Gece 23.42 ‘de Kars Tren istasyonumuzda bizi bekleyen transfer aracımıza binerek konaklama yapacağımız otelimize varıyoruz.Odalarımıza Yerleşme ve konaklama.

3.GÜN      Çıldır Gölü    - Kars Şehir Turu
Sabah otel'de alınan kahvaltı sonrası yörenin masalsı gölü olan 2000 m yükseklikteki Çıldır Gölü’ne doğru hareket ediyoruz. Öğlen yemeğimizi göl kenarında bulunan meşhur balıkçı restaurantların'da grupça aldıktan sonra burada dilerseniz buz tutmuş gölün üzerinde dolaşarak bu güzelliği fotoğraflayabilir dilerseniz de  göl üzerinde troykalar ile hoşça vakit geçirebilirsiniz. Sonrasında Kars’a hareket ediyoruz. şehir turu esnasında  Geniş cadde ve sokakları ile Rus işgali sırasında yapılan ve hala kullanılan binalar , Vali Konağı ve civarındaki taş binalar, Ortodoks Kilisesi (Merkez Camii), Demir Köprü, Hekim Evi (Opera Binası), Alexander Nevski Kilisesi (Fethiye Cami), Kars Kalesi, Tren Garı, Taş Köprü, 12 havariler kilisesi, Kars Müzesi göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında  Kars tan  meşhur gravyer peyniri  ve Bal alışverişi yapabilmek adına verilecek serbest  zamanın ardından  otelimize dönüş akşam yemeği ve konaklama.

4.GÜN      Ani Harabeleri – Doğu Beyazıt – Van
Sabah Otelde alınan kahvaltı sonrası Unesco Dünya Miras listesine eklenen, 1001 kilise şehri veya 40 kapılı şehir diye de adlandırılan Ani Harabelerini görmek üzere hareket ediyoruz. Günümüz Ermenistan sınırını oluşturan Arpaçay’ın yanı başında kurulu Ocaklı köyünde buluna ören yerinde; Tigran Honents  Kilisesi, Ani Katedrali, Bakireler  Manastırı, Manuçehr  Camii görülecek  anıtsal yapılar arasındadır.  Kar altında daha da etkileyici olan Ani'yi dolaşarak fotoğrafladıktan sonra  kısa bir çay/kahve molası sonrası Doğubayazıt'a doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Doğubayazıt'ta 1685-1784 yılları arasında yaptırılan Eski Bayazıt yerleşimine ve ovaya hakim yapısı ile İshak Paşa sarayını geziyoruz. Kürt edebiyatının en büyük isimlerinden kabul edilen Mem-u Zin'in yazarı Ahmed-e Hani türbesinin yanıbaşında kurulu sarayın değişik üsluplardaki eşsiz süslemelerini ve görkemli mimarisini, tarihi ve hikayeleri ile tanıdıkdan sonra Muradiye Şelalesine varıyoruz. Tendürek dağlarından doğan Bend-i Mahi (Far. Balık Bendi) çayı üzerinde yer alan Şelaleyi bir asma köprüden geçme tecrübesi de yaşayarak fotoğrafladıktan sonra Çaldıran üzerinden 3533 metrelik zirvesi ile Tendürek Dağları'nı, 2644 metrelik Tendürek Geçidinden geçerek Van şehir merkezinde otelimize varıyoruz.Akşam yemeği ve konaklama

5. Gün  :   Gevaş  Van Gölü – Akdamar Adası 
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Gevaş'a doğru yola çıkıyoruz. Burada bizleri bekleyen teknemize binip Van gölü üzerinde sessiz ve huzur veren, hem adanın hem de Artos dağının doyumsuz görüntüsü eşliğinde, yaklaşık yarım saat süren bir yolculukla Akdamar Adası'na geçiyoruz. Van Gölünün en büyük adası olan Akdamar'da UNESCO Dünya Kültür Mirası yolunda bir başyapıt olan Ortaçağ Ermeni Mimarisi ve Sanatının en özel yapıtlarından olan “Surp Haç” kilisesini rehberimizin anlatımları eşliğinde tanıyoruz. I. Hacik Gagik Ardzruni tarafından 915-921 tarihleri arasında Mimar Manuel’e bir manastır kompleksinin merkezi olarak yaptırtılan kilisenin duvarlarında, mevsime göre değişen gün ışığı altında, büyüleyici gölge ve ışık oyunları ile konusunu Tevrat ve İncilden alan kabartma sahnelerinin hikayelerini öğreniyoruz. Yonca planlı kiliseyi de geziyor ve kısa bir tekne yolculuğu ile kıyıda bizi bekleyen aracımızla buluşuyoruz. İkinci durağımız kral 2. Sarduri tarafından yaptırılan ve Urartu tarihinde “Sardurihinili” adıyla bilinen Çavuştepe Kalesi olacak. Kalede sırasıyla Surlar, Pitos depoları, Tanrı İrmuşini Tapınağı, Saray Kalıntıları, Sarnıç ve 2800 yıllık geçmişi ile dünyanın en eski tuvaletlerinden birisini görerek yürüyüşümüzü sonlandırıyoruz. Aracımıza geçmeden dünyada Urartuca bilen az sayıdan insandan biri olan Mehmet Amcanın (Mehmet Kuşman) elinden çıkmış Urartuca yazılı steatit takılardan satın alma imkanı da bulacağımız bir mola sonrası aracımızla Van'a dönüyoruz. Van'da hayranlıkla izleyeceğimiz ve dokuma aşamalarına tanıklık edeceğimiz, Doğu Anadolu Kilimlerinin öykülerini öğreneceğimiz Urartu Halı Köy ziyareti sonrası Van Kalesine hareket ediyoruz.MÖ 9. yüzyılın ortalarında Urartu Kralı 1. Sarduri tarafından Van Kalesi eteklerindeki Analı-Kız olarak bilinen kutsal alan önünden varacağımız kale girişinde “Van Kalesi Höyüğü” kazı alanını görerek olağanüstü manzaraya sahip kaleye çıkıyoruz. Kale'de hem modern Van kentini, hem Van Gölü'nü hem de Eski Van'ı fotoğraflama imkanı buluyoruz. Sonrasında, kökeni Urartular'a kadar giden, Van'ın birbirinden zarif “Savatlı Gümüş” işlerini görebileceğimiz bir atölye'de hem alışveriş imkanı buluyor hem de bir gen hastalığı sonucu onları dünyaca meşhur kılan farklı renklerde (kehribar-mavi) açığa çıkabilecek gözleri ile Van Kedi'lerini fotoğraflayabiliyoruz.Turlarımızı tamamladıktan sonra otelimize dönüş akşam yemeği ve  konaklama.                                                                        
6. Gün  :   Ahlat – Tatvan  - İstanbul
Sabah Otelde alınan kahvaltı sonrası Gevaş üzerinden en yüksek zirvesini Artos Dağı'nın oluşturduğu, İhtiyar Şahap Dağları'nın kuzey eteklerinden, Bitlis'in Van Gölü kıyısında kurulu İlçesi Tatvan'a varıyoruz. Tatvan'da bizleri bekleyen minibüslerimize geçerek yaklaşık 15 km'lik bir yolculuk sonunda Türkiye'nin en büyük krater gölü olan Nemrut Kalderasına geçiyoruz. En yüksek noktasını 2.935 metre ile Sivri Tepenin oluşturduğu ve Van Gölü'nün oluşumunda da özel bir öneme sahip dağda, volkanik bir patlama sonrası gerçekleşen çöküntü sahası içinde (kaldera ) soğuk ve sıcak göller ile buhar bacalarını görerek Nemrut Kalderasına veda ediyoruz. Tatvan'da bizleri bekleyen aracımıza geçtikten sonra, Anadolu'daki Türk varlığının en eski yerleşik merkezlerinden Ahlat'a varıyoruz. UNESCO Kültür Mirası Listesi'ne aday Ahlat'ta, Türk Sanatı açısından en önemli noktalardan birisi olan, Selçuklu Mezarlığını geziyoruz. Burada yüksekliği 4 metreyi aşabilen mezar taşları ve kümbetleri fotoğrafladıktan sonra Van Havalimanına hareket ediyoruz.Pegasus tarifeli seferi  19.10 uçuşu ile İstanbul 'a  Sabiha Gökçen Havalimanına hareket ve bir sonraki turumuzda görüşmek üzere ayrılıyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER 
 • 2  Gece Van Merkezi Rönesans Life Otel  - Tamara Otel v.benzeri Otel’de Yarım Pansiyon konaklama
 • 2  Gece Kars Merkezi Simer  Otel v.benzeri Otel’de , 1 gece oda kahvaltı – 1 gece Yarım Pansiyon konaklama
 • Otellerde 4 gün açık büfe kahvaltı , 3 akşam açık büfe veya set menü yemek
 • Van  -İstanbul Pegasus Tarifeli  seferi ile  ekonomik gidiş - dönüş  ekonomik uçak bileti
 • Profesyonel  Rehberlik Hizmetleri , Lüks  Model Araçlar  ile ulaşım  , Mesleki Sorumluluk Sigortası    
 • Nemrut Kalderasına çıkış Minibüs Ücreti , Van Gölü ve  Akdamar Tekne Ücreti  ve Ayakbastı Parası  
 • Ankara - Kars  Turistik ,Doğu Ekspresi  Yataklı Vagon 1 Gece Konaklama 
 • İstanbul - Ankara Tren Garı   Servis Ulaşımı 
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Tüm Öğle Yemekleri ve İlk Gün Kahvaltı  ve  Yemeklerde Alınan İçecekler 
 • Şahsi  Harcamalar , Otel ekstraları  - Tüm müze ve Ören Yeri  Giriş ücretleri       
 • Tren  İçerisinde  Sabah - Akşam  ve  Öğle yemekleri
 • Kars  ve Van Turu  Esnasında  Öğle  yemekleri  ve  tüm  yemekler  esnasında  alınan  içecekler.
 • Çıldır  Gölünde Atlı Kızak  Gezisi , Ani Harabeleri Giriş Ücreti  ( 8 TL ) 

Turistik Doğu Ekspresi İle Butik Van ve Kars Turu  
Uçak  Gidiş  & Turistik Doğu Ekspresi Tren İle Dönüş

Ulaşım – Çevre Gezileri – Rehberlik – Yarım Pansiyon Konaklama   
Tatvan – Ahlat – Van Kalesi – Doğubayazıt  - Akdamar Adası  - Ani Harabeleri – Çıldır Gölü                                    

22.02  -  06.03 –  12.03 – 19.03 Hareketli  -  5 Gece  6 Gün /  3 Gece Otel  - 2 Gece Tren Yataklı Vagon Konaklaması

1.Gün  : İstanbul – Van  - Ahlat - Tatvan

Sabiha Gökçen Havalimanı iç hatlar gidiş terminalinde  buluşma.
22.02.2020  Turumuz  için Buluşma Saati 09.30 , Pegasus Tarifeli Kalkış Saati Saat 10.30,06.03.2020  Turumuz  için Buluşma Saati 05.00 , Pegasus Tarifeli Kalkış Saati Saat 06.00
12.03.2020 ve 19.03.2020  Turlarımız için Buluşma Saati 06.00 , Pegasus Tarifeli Kalkış Saati Saat 07.10  seçilen tarihe göre yaklaşık 2 saatlik yolculuk sonrası Urartu uygarlığının kalbi ve doğunun incisi Van’a ulaşıyoruz. Van Kalesi, Van Gölü ve Erek Dağı'nın eşsiz görüntüsü eşliğinde iniş yaptığımız, Van Ferit Melen Havalimanında bizleri bekleyen aracımıza binerek kavut, murtuğa, Van Balı, Van otlu peyniri gibi lezzetleri de tadabileceğimiz meşhur Van kahvaltımızı alıyoruz (ekstra). Van kahvaltısının ardından Gevaş üzerinden en yüksek zirvesini Artos Dağı'nın oluşturduğu, İhtiyar Şahap Dağları'nın kuzey eteklerinden, Bitlis'in Van Gölü kıyısında kurulu İlçesi Tatvan'a varıyoruz. Tatvan'da bizleri bekleyen minibüslerimize geçerek yaklaşık 15 km'lik bir yolculuk sonunda Türkiye'nin en büyük krater gölü olan Nemrut Kalderasına geçiyoruz. En yüksek noktasını 2.935 metre ile Sivri Tepenin oluşturduğu ve Van Gölü'nün oluşumunda da özel bir öneme sahip dağda, volkanik bir patlama sonrası gerçekleşen çöküntü sahası içinde (kaldera ) soğuk ve sıcak göller ile buhar bacalarını görerek Nemrut Kalderasına veda ediyoruz. Tatvan'da bizleri bekleyen aracımıza geçtikten sonra, Anadolu'daki Türk varlığının en eski yerleşik merkezlerinden Ahlat'a varıyoruz. UNESCO Kültür Mirası Listesi'ne aday Ahlat'ta, Türk Sanatı açısından en önemli noktalardan birisi olan, Selçuklu Mezarlığını geziyoruz. Burada yüksekliği 4 metreyi aşabilen mezar taşları ve kümbetleri fotoğrafladıktan sonra Van'daki otelimize ulaşıyoruz ve konaklama ve akşam yemeği otelimizde.                                                                                                                                
2. Gün  :   Gevaş  Van Gölü – Akdamar Adası
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Gevaş'a doğru yola çıkıyoruz. Burada bizleri bekleyen teknemize binip Van gölü üzerinde sessiz ve huzur veren, hem adanın hem de Artos dağının doyumsuz görüntüsü eşliğinde, yaklaşık yarım saat süren bir yolculukla Akdamar Adası'na geçiyoruz. Van Gölünün en büyük adası olan Akdamar'da UNESCO Dünya Kültür Mirası yolunda bir başyapıt olan Ortaçağ Ermeni Mimarisi ve Sanatının en özel yapıtlarından olan “Surp Haç” kilisesini rehberimizin anlatımları eşliğinde tanıyoruz. I. Hacik Gagik Ardzruni tarafından 915-921 tarihleri arasında Mimar Manuel’e bir manastır kompleksinin merkezi olarak yaptırtılan kilisenin duvarlarında, mevsime göre değişen gün ışığı altında, büyüleyici gölge ve ışık oyunları ile konusunu Tevrat ve İncilden alan kabartma sahnelerinin hikayelerini öğreniyoruz. Yonca planlı kiliseyi de geziyor ve kısa bir tekne yolculuğu ile kıyıda bizi bekleyen aracımızla buluşuyoruz. İkinci durağımız kral 2. Sarduri tarafından yaptırılan ve Urartu tarihinde “Sardurihinili” adıyla bilinen Çavuştepe Kalesi olacak. Kalede sırasıyla Surlar, Pitos depoları, Tanrı İrmuşini Tapınağı, Saray Kalıntıları, Sarnıç ve 2800 yıllık geçmişi ile dünyanın en eski tuvaletlerinden birisini görerek yürüyüşümüzü sonlandırıyoruz. Aracımıza geçmeden dünyada Urartuca bilen az sayıdan insandan biri olan Mehmet Amcanın (Mehmet Kuşman) elinden çıkmış Urartuca yazılı steatit takılardan satın alma imkanı da bulacağımız bir mola sonrası aracımızla Van'a dönüyoruz. Van'da hayranlıkla izleyeceğimiz ve dokuma aşamalarına tanıklık edeceğimiz, Doğu Anadolu Kilimlerinin öykülerini öğreneceğimiz Urartu Halı Köy ziyareti sonrası Van Kalesine hareket ediyoruz.MÖ 9. yüzyılın ortalarında Urartu Kralı 1. Sarduri tarafından Van Kalesi eteklerindeki Analı-Kız olarak bilinen kutsal alan önünden varacağımız kale girişinde “Van Kalesi Höyüğü” kazı alanını görerek olağanüstü manzaraya sahip kaleye çıkıyoruz. Kale'de hem modern Van kentini, hem Van Gölü'nü hem de Eski Van'ı fotoğraflama imkanı buluyoruz. Sonrasında, kökeni Urartular'a kadar giden, Van'ın birbirinden zarif “Savatlı Gümüş” işlerini görebileceğimiz bir atölye'de hem alışveriş imkanı buluyor hem de bir gen hastalığı sonucu onları dünyaca meşhur kılan farklı renklerde (kehribar-mavi) açığa çıkabilecek gözleri ile Van Kedi'lerini fotoğraflayabiliyoruz.Turlarımızı tamamladıktan sonra otelimize dönüş akşam yemeği ve  konaklama.                                                                        .
3. Gün :  Muradiye Şelalesi – Doğubayazıt  – Ani Harabeleri
Sabah Otelde alınan kahvaltı sonrası yörenin masalsı gölü olan 2000 m yükseklikteki Çıldır Gölü’ne doğru hareket. Öğlen yemeğimizi göl kenarında bulunan meşhur balıkçı restaurantların'da grupça aldıktan sonra burada dilerseniz buz tutmuş gölün üzerinde dolaşarak bu güzelliği fotoğraflayabilir dilerseniz de  göl üzerinde troykalar ile hoşça vakit geçirebilirsiniz. Sonrasında Kars Şehir Merkezine hareket ediyoruz. Kars Şehir turumuzda , Geniş cadde ve sokakları ile Rus işgali sırasında yapılan ve hala kullanılan binalar , Vali Konağı ve civarındaki taş binalar, Ortodoks Kilisesi (Merkez Camii), Demir Köprü, Hekim Evi (Opera Binası), Alexander  Nevski Kilisesi (Fethiye Cami), Kars Kalesi, Tren Garı, Taş Köprü, 12 havariler kilisesi, Kars Müzesi göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında  Kars tan  meşhur gravyer peyniri  ve Bal alışverişi yapabilmek adına serbest zaman veriyoruz.Serbest zamanın ardından dileyen misafirler Kars şehir merkezi Kaz Evinde akşam yemeği yiyebilirler. Yemek molamızın ardından Kars Tren Garına hareket ediyoruz. Yataklı Vagonlarımıza geçiş yaptıktan sonra  Saat 23:55 ‘de  çalacak olan  o meşhur  düdük  sesi ile  hayalini kurduğumuz  keyifli eğlenceli  güzel bir yolculuğa başlıyoruz.Konaklama trendeki  yataklı kompartımanda. Dönüş Trenlerimiz 25.02 – 09.03 – 15.03 ve 22.03 yapılacaktır.

5.GÜN     Erzincan – Divriği – Kayseri 
Gece trenimizde dinlendikten sonra güne başlıyoruz.Kahvaltımızı trenin yemek vagonunda alabilir yada yanınızda getirdikleriniz ile kendinize güzel bir kahvaltı hazırlayabilirsiniz. Anadolu manzaraları eşliğinde bol bol fotoğraf çekme  ve  grupça sohbet  - eğlence  imkanı bulabileceğiniz Tren yolculuğumuzda ilk olarak Divriğin de 10.51 – 13.33 arası serbest zaman veriyoruz.Öğle Yemeğini bu serbest zamanda yiyebilirsiniz.Tren ile yolculuğumuza devam ediyoruz , Bostan Kaya da verilecek serbest zamanımız da akşam yemeği yiyebilirsiniz.      ( 15.55 – 19.19 ) , Gün boyu eşsiz manzaraları gündüz gözü ile gördükten sonra  Kayseri üzerinden Ankara’ya doğru gece yolculuğumuz devam ediyor.

6.GÜN     Ankara – Sapanca – İstanbul 
Sabaha karşı 05.15 ‘de bu güzel deneyimi tamamlamak üzere sizleri  transfer araçlarımıza alıp İstanbul’a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.Yol güzergahımız da vereceğimiz Kahvaltı  ve  Sapanca gölü kenarın da çay molamızın ardından siz değerli misafirlerimizi Kadıköy - Mecidiyeköy ve Bakırköy'e bir sonraki turumuzda görüşmek üzere bırakıyoruz..

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER                                                                                                                
 • 2  Gece Van Merkezi Rönesans Life Otel  - Tamara Otel v.benzeri Otel’de Yarım Pansiyon konaklama
 • 1  Gece Kars Merkezi Simer  Otel v.benzeri Otel’de Yarım Pansiyon konaklama                                                 
 • Otellerde 3 gün açık büfe kahvaltı , 3 akşam açık büfe veya set menü yemek 
 • İstanbul – Van Pegasus Tarifeli  seferi ile  ekonomik gidiş - dönüş  ekonomik uçak bileti
 • Profesyonel  Rehberlik Hizmetleri , Lüks  Model Araçlar  ile ulaşım  , Mesleki Sorumluluk Sigortası    
 • Nemrut Kalderasına çıkış Minibüs Ücreti , Van Gölü ve  Akdamar Tekne Ücreti  ve Ayakbastı Parası  
 • Kars  - Ankara Turistik ,Doğu Ekspresi  Yataklı Vagon 2 Gece Konaklama 
 • Ankara Tren Garı   – İstanbul  Servis Ulaşımı 
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Tüm Öğle Yemekleri ve İlk Gün Kahvaltı  ve  Yemeklerde Alınan İçecekler 
 • Şahsi  Harcamalar , Otel ekstraları  - Tüm müze ve Ören Yeri  Giriş ücretleri       
 • Tren  İçerisinde  Sabah - Akşam  ve  Öğle yemekleri
 • Kars  ve Van Turu  Esnasında  Öğle  yemekleri  ve  tüm  yemekler  esnasında  alınan  içecekler.
 • Çıldır Gölünde Atlı Kızak  Gezisi , Ani Harabeleri Giriş Ücreti  ( 8 tl ) 
Fırsat Seçenekleri;
 • 06.03 ve 19.03 Hareketli Uçak İle Gidiş-Tren İle Dönüş Kişi Başı Van-Kars Turu 1900 TL
 • 22.02 ve 12.03 Hareketli Uçak İle Gidiş-Tren İle Dönüş Kişi Başı Van-Kars Turu  2000 TL  


Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Hola Travel tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 14-16 Ocak; 22 Şubat; 6-12-19 Mart 2020 hareketli  tur programı için geçerlidir.

0 - 2 yaş çocuklar iki büyük yanında konaklama yaptıkları takdir de otelde ücretsizdir.


0-1,99 yaş çocuklar  Uçak için gidiş – dönüş   290 tl acentemize ödeme yapmaları gerekmektedir.


3 - 12 yaş çocuklar  tur ücretinden  100 tl indirimlidir.


3 Kişi rezervasyon yapıldığı takdir de otel’de 3 kişilik oda verilmektedir.


Tren Konaklamasında ise 2 adet yataklı vagon odası verilmektedir.


Trende 2.vagon farkı olarak 700 tl fark alınmaktadır.


Tura tek kişi katılacak misafirlerimiz hem otel hem de vagonda tek kalmaktadırlar.Tek Kişi 900 tl fark verilmesi  gerekmektedir.


Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.


REZERVASYON TARİH DEĞİŞİKLİKLERİNİN ; 30 GÜN ÖNCESİNDEN BİLDİRİLMESİ GEREKMEKTEDİR. 


Yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde acente  5 gün önceden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki tarihe kaydırabilir. 


Resmi ve Özel Tatil Dönemlerinde Geçerli Değildir.


Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İLETİŞİM
Hola Travel
TR
0212 225 70 10
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir:


BENZERLER