Twitter
TÜM TÜRKİYE'DEN Atlas Havayolu ile EKSTRA BEDELSİZ 5 Ülke 10 Şehir 8 gün 7 gece konaklamalı Benelüx Paris Almanya turu 3.179 TL!
BENELUX & PARİS (Maxi)
KÖLN – LÜKSEMBURG (1) – REMİCH – SCHENGEN – METZ – PARİS (3) – BRUGGE
BRÜKSEL (1) – DELFT – AMSTERDAM (2)
Atlas Global Hava Yolları Tarifeli Seferi ile
7 Gece
( Düsseldorf Gidiş – Düsseldorf Dönüş )
YOL ÜZERİ EKTRA TUR BULUNMAMAKTADIR!
Ref No : 208078
3179,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

BENELUX& PARİS (Maxi)

KÖLN – LÜKSEMBURG (1) – REMİCH– SCHENGEN – METZ – PARİS (3) – BRUGGE

BRÜKSEL (1) – DELFT –AMSTERDAM (2)

AtlasGlobal Hava Yolları Tarifeli Seferi ile

7 Gece

 (Düsseldorf Gidiş – Düsseldorf Dönüş )

YOLÜZERİ EKTRA TUR BULUNMAMAKTADIR!

“TÜRKİYE’NİNHERYERİN’DEN VE KIBRIS’TAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI”

 

1. Gün ISTANBUL – DÜSSELDORF – KÖLN – LÜKSEMBURG

İstanbul Yeni Havalimanı DışHatlar gidiş terminalinde 08.00’de hazır bulunulması. Bagaj, bilet ve pasaportişlemlerinden sonra Atlas Global Havayollarının KK 2075 sefer sayılı uçuşu ilesaat 11.40’da Düsseldorf’a hareket. 13.10 ‘da Düsseldorf’a e varış, ardındanhavalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüzle Köln’e hareket Günümüzün ilkdurağı Köln’de Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri panoramikolarak görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından Luxemburg’a hareket vepanoramik Lüksemburg turu. Turumuzda Petrus vadisi, eski şehir merkezinin darsokakları, şehir katedrali, Dükler sarayı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimiotelimize transfer.

 

2. Gün LÜKSEMBURG – REMICH & SCHENGEN – METZ – PARİS

Kahvaltının ardından Remich& Schengen’e hareket. Panoramik Remich turumuzda Almanya ile Lüksemburg'ubirbirinden ayıran Moselle Nehri üzerindeki köprüden geçip, buradan birdakikada 3 ülkeyi kat edeceğimiz (Lüksemburg, Almanya, Fransa) noktayageliyoruz. Schengen turumuzda ise Schengen anlaşması ile Schengen vizesineadını veren şehrimizi ziyaret ediyoruz.  Remich & Schengen üzerindenParis’e hareket, Yol üzerinde Fransa’nın en güzel orta çağ şehirlerinden biriolan Metz’i ziyaret edip öğle yemeği molası veriyoruz. Tur sonrası Parishareket. Varışımızın ardından Panoramik şehir turu, Şehir turunda Opera Meydanıve Binası, Tuilleries Bahçeleri, Concorde Meydanı, dünyaca ünlü alışverişcaddesi Champs-Elysées, Zafer Takı( Arc DeTriomphe), Eiffel Kulesi, AskeriMüze, Meclis binası, Napoléon'un Mezarı, Louvre Sarayı ve Müzesi, MadlenKilisesi, Grand Palais, Petit Palais, Comedie Francais, görülecek yerlerarasındadır. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde

 

3. Gün PARİS

Kahvaltının ardından tam günserbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarakdüzenlenecek Parisikonları ve Seine Nehri turumuzakatılabilirler. (80 Euro). Turumuzda şehrin doyumsuz manzarasını izlemek için, Paris'inolduğu kadar Fransa’nın da sembolü olan Eiffel Kulesine çıkıyoruz. Daha sonra,tekne ile Seine Nehri Gezisi’ne çıkıyoruz. Paris’in en muhteşem binalarınıyakından görecek, Seine Nehri’nin köprülerinin altından geçerek unutulmaz anlaryaşayacaksınız. Bu tekne gezisi sırasında görülecek yerler arasında AmerikanKilisesi, Millet Meclisi, Dışişleri Bakanlığı, Orsay Müzesi, Cité Adası, NotreDame Katedrali, Adliye Sarayı, Conciergerie Hapishanesi, Belediye Sarayı,Modern Sanatlar Müzesi ve Louvres Sarayı bulunmakta. Nehir gezisi sonrasışehrin en ilgi çeken merkezlerinden biri olan hareketli Pigalle Semti’ndengeçerek, günümüzde halen bohem yaşamın devam ettiği Ressamlar Tepesi adıylabilinen Montmartre Tepesine fünikülerle çıkacağız. Burada Sacré-Coeur’ü(Adaklar Kilisesi) gördükten sonra, Ressamlar Meydanı’nda portrenizi yaptırmakve yemek için serbest vaktiniz olacak. Ressamlar Tepesi gezisinin ardından,vergisiz parfüm, kozmetik ürünleri ve saat alabileceğiniz Benlüx mağazasınahareket ediyoruz. Benlüx Mağazasından sonra turumuz sona eriyor. Arzu edenmisafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Romantik Paris gece turu (35 Euro) turunakatılabilirler. Filmlere, resimlere, şarkılara, şiirlere konu olmuş aşkın kentiParis’i gece panoramik olarak görebilecek Eyfel kulesindeki kısa ışıkgösterisini izleyecek, tüm dünyanın en tanınmış caddesi Champs Elysees’dedolaşma fırsatı bulacaksınız. Arzu eden misafirlerimiz Lido Show (140 Euro) turunakatılabilirler. 60 yıldır devam eden danslı gösterileriyle Paris gecelerinin engörkemli kabarelerinden biri olan LIDO SHOW u bizler için ayrılmış özelmasalarda şampanya eşliğinde izleme fırsatı bulabilecekler. Tur bitiminde oteletransfer. Geceleme otelinizde

 

4. Gün PARİS

Kahvaltının ardından tam günserbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarakorganize edilebilecek olan Disneyland turumuza çiftpark (130 Euro) veya Louvre ve Versailles turuna (150 Euro) katılabilirler.

 

Disneyland turumuzda MainStreet ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi veKeşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasında. Frontierland’da, Perili Köşktegezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile maden tünelleri veyıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacağız.Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasındateknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaretedeceğiz. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceğişarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacağız.Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hıztutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabii her şeyinyanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğinizmanzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor. Disney karakterleriningeçit töreninin ardından sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak Paris’egeri döneceğiz.

 

Louvre müzesi & VersailleSarayı turumuzdaDünyanın en büyük ve en ünlü sanat müzesi olan Louvre’u gezdiktensonra serbest öğle yemeği molası veriyoruz. Daha sonra Versailles Sarayınadoğru hareket ediyoruz. Fransız kraliyet ailesine asırlarca ev sahipliği yapmışünlü Versailles Sarayı gezimizde kraliçe Marie-Antoinette ve kral 16. Louis’ninorijinal haliyle korunmuş yatak odalarını, aynalı galeriyi, bakanlıkdairelerini, saray kilisesini, savaş salonunu ve sarayın yeni restore edilmişbirçok salonunu serbest olarak gezdikten sonra su oyunlarıyla meşhur kraliyet bahçelerinide keşfetme şansına sahip olacağız.

 

5. Gün PARİS –  BRUGGE  – BRÜKSEL

Kahvaltının ardından Brugge’ehareket. Dantel ve goblenleri ile ünlü bu şirin ortaçağ kentinin pazar yeri vepanoramik olarak Belfry Kulesini ve de Brugge Şehri'nin enfes manzarasını görmefırsatı bulacağız. Daha sonra Brüksel’e hareket. Panoramik Brüksel şehirturumuzda  Kraliyet Sarayı , Grand Place, Borsa Binası görülecek yerlerarasındadır. Tur bitiminde otele transfer.

 

6. Gün BRÜKSEL– DELFT – AMSTERDAM

Sabah kahvaltının ardındanDelft’e hareket. Delft Mavisi ismiyle bilinen mavimsi beyaz üzerine maviboyayla işlenmiş porselenleriyle ünlü Delft. Kanalları köprüleri ve tipikHollanda mimarisini yansıtan bozulmamış sokaklarıyla ziyaretçilerini kendineçeken şehirdeki panoramik turumuzun ardından, arzu eden misafirlerimiz ekstra olarakdüzenlenecek Rotterdam& Lahey Turuna katılabilirler (40 Euro).Günümüzün ilk durağı, İkinci dünya savaşında gördüğü ağır hasar sebebiyleneredeyse baştan inşa edilmiş Rotterdam, günümüzde Avrupa’nın en büyük limanıve Hollanda’nın ikinci büyük şehri. Hollanda’nın modern tarzını en iyi yansıtanbu zengin ticaret ve lojistik şehrinde, adını hümanizm akımının öncülerindenErasmus’dan alan, tek sütunlu yapısıyla görenlerin kuğuya benzettiği ErasmusKöprüsü, ünlü mimar Piet van Blom imzalı Floransa’da bulunan Ponte Vechio’danilham alınarak tasarlanmış küp evler ve Rotterdam limanı görülecek yerlerarasında. Lahey Hollanda’nın en önemli şehirlerinden olan Lahey, Parlamentobinası, Yüce adalet divanı, Meclis binası görülecek yerler arasındadır. Tursonrası Amsterdam’a hareket ediyoruz ve varış sonrasında Amsterdam şehir turu.Turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı ve Avrupa’nın en ünlüpırlanta fabrikası görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer.Geceleme otelinizde.

 

7. Gün AMSTERDAM

Kahvaltının ardından arzu edenkonuklarımız ekstra olarak düzenlenecek Marken & Volendam & Zaanse schans turuna katılabilirler (75Euro). Marken Volendam turumuzda;eski balıkçı kasabası olan Volendam’ da tarihi evler ve limanları gezip dahasonra küçük bir ada olan Marken’i ziyaret ediyoruz. Zaans turunda Hollandanınen güzel tema parkını ziyaret ediyoruz. Tur sonrası Amsterdam şehir merkezinehareket. Çevre gezisi ve alışveriş için serbest zaman. Tur bitimi otelinizetransfer. Geceleme otelinizde.

 

8. Gün AMSTERDAM– DÜSSELDORF – ISTANBUL

Kahvaltının ardındanDüsseldorf havalimanına hareket ve Atlas Hava Yolları’nın KK 2076 sefer sayılıuçağı ile 15:00’de İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile 19.15’da İstanbulHavalimanına varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.

 

 

Avantajlı ekstra geziler (1) Paris İkonları (80 Euro) + Marken & Volendam &Zaanse schans (75 Euro)

+Paris gece turu (35 Euro ) +  Rotterdam & Lahey ( 40 € ) 230 Euro yerine 180 Euro


FİYATLARIMIZA DAHİL OLANSERVİSLERİMİZ

Havalimanı vergileri

Atlas Global Havayolları ile İstanbul(IST) - Duesseldorf -İstanbul(IST) parkurunda ikramdahil uçak bileti

Seçilecek kategori otellerde oda kahvaltı konaklamalar

Alan/otel/alan transferleri

Özel otobüslerimiz ile tüm şehirler arası transferleri

Köln, Lüksemburg, Remich, Schengen, Metz, Paris, Brugge, Brüksel,Delft,  Amsterdam panoramik şehir turları

Profesyonelrehberlik ve asistanlık hizmetleri

Otel vergileri 

Turist Şehir vergileri

TURSAB Zorunlumesleki sorumluluk sigortası

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYANSERVİSLERİMİZ

Vizeücreti

servis bedeli ( 120 EURO )

Zorunlu sigorta ücreti (15 EURO) 

Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları 

Yurt dışı çıkış harcı bedeli

Müze ve ören yerleri girişleri 

Şoför tipleri 5 Euro (isteğe bağlı)Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Celo Tur tarafından sunulmaktadır.
Tur Tarihi 20.09.2019 Kalkışlıdır.
Konaklamalar 3* ve 4* Şehir dışı uzak otellerde yapılacaktır.

Tur bedeli ile birlikte TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortasını da MUTLAKA ödemek gereklidir.

Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dâhildir. Gün içerisindeki kur değişimleri TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.

Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır. Tek kişilik konaklamalar için fiyat farkı ekstra ücret ödenmesi gerekmektedir. 

Tur tarihine göre müsaitlik alınmadan yapılan alımlarda koltuk garantisi verilmemektedir. Tur alımı yapılırken kur oynaklığından kaynaklı Euro artışları ve kategori değişikliği güncel olarak satışa yansıtılacaktır.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...

ÖNEMLİ NOTLAR

***Tur Programımız minimum 40 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.

***Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.

***Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin  genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Flyexpress sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

***Ekstra turlar, servis aldığımız yerel acente tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

*** Ekstra tur ödemeleri lokal acente yetkilisine yapılır.

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

*** Sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için alternatif bilgiler bulunduğu durumda konaklayacağınız otel(ler)i gezi hareketinden 48 saat önce öğrenebilirsiniz.

*** Disneyland ekstra tur esnasında rehberlik hizmeti gidiş – dönüş transferi esnasında verilecektir, Park içerisinde rehberlik hizmeti bulunmamaktadır.

***Disneyland turu çift park yetişkin fiyatı 130 Euro, 3-11 yaş çocuk 90 Euro, 0-2 yaş ücretsizdir.

*** Paris ikonları turu yetişkin fiyatı 80 Euro, 3-11 yaş çocuk 40 Euro, 0-2 yaş ücretsizdir. Eiffel kulesinde 2. Kata çıkış mevcuttur. Arzu eden misafirler hava şartları müsait olduğu takdirde tur esnasında kişi başı 6.5 Euro fark ödeyerek 3. katına çıkabilirler.

*** Louvre Müzesi & Versaille sarayı turu yetişkin fiyatı 150 Euro, 3-11 yaş çocuk 75 Euro, 0-2 yaş ücretsizdir. Kısıtlı yerimiz olduğu için turun ilk günü rehber rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.

*** Promosyon ve Erken Rezervasyon kampanyalı turlarımızda misafir tarafından iptal ve değişiklik yapılamaz.

VİZE

***T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurulması gerekmektedir.

***T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

*** Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. ***Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Fly Express sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir. 

***Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

***18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz

Fly Express, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Fly Express, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.


İLETİŞİM
CELO TUR
TR
0530 955 05 33
Adresim :
DETAY

Haberdar Olun
Email:  
Şehir:


BENZERLER