Twitter
Bayramlarda geçerli 2 gece yarım pansiyon konaklamalı 3 gün Gökçeada-Bozcaada-Assos-Kadırga Koyu-Çanakkale turu 399 TL'den başlayan fiyatlarla!
30 Mayıs;3-6 Haziran /12 temmuz /9-10-14-29 Ağustos 2019 hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 206791
399,00 TL
500,00TL
liste
%20
indirim
101TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Ege Adaları ; Bozcada ,Assos,Kadırga,  Gökçeada & Çanakkale Turu 2 Gece yarım pansiyon konaklama dahil
3 gece 4 gün
Hareket  tarihleri: 30 Mayıs / 3 -6 Haziran /12 Temmuz / 9-10-14 -29 Ağustos
 
1.Gün        İstanbul-Gökçeada 
22.30  Kadıköy Evlendirme Dairesi otoparkı  Önü 23.00 Beşiktaş Yıldız Camii Önü,23.30  Bakırköy Ömür Plaza Önü,24: 00 Beylikdüzü  Migros önü hareketle , Konforlu  otobüslerimiz ile hareket Tekirdağ – Keşan karayolu  üzerinden Gökçeada’ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

2.Gün         Gökçeada-Çanakkale
Sabah saatlerinde Kabatepe iskelesine varış ve adaya geçiş .Ekstra olarak alacağımız kahvaltı molasının ardından ,Adanın tarihine damga vurmuş Rum Köylerini ziyaret etmeye başlıyoruz. Bir zamanlar adanın en kalabalık köyü olan Kaleköy, Dibek Kahvesi ve Sakız Muhallebisiyle ünlü olan Zeytinliköy panaromik  olarak göreceğimiz yerler arasındadır .Mevsim ve Hava durumuna göre Kefaloz koyunda vereceğimiz serbest yüzme molasını takiben Kabatepe, Eceabat üzerinden Çanakkale’ye geçiş Otelimize varış dinlenme için serbest zaman. Akşam Yemeği ve konaklama otelimizde.

3.Gün       Bozcaada
Sabah otelde alacağımız erken kahvaltı sonrası Geyikli iskelesine varış ve adaya geçiş, .Bozcaada' ya varışımıza müteakip  ada sokaklarını gezmeye başlıyoruz. Adanın Türk ve Rum  mahallelerinde yapacağımız geziden sonra adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını (Bahar çiçeklerinin etrafı sarmasıyla birlikte ilk yeşermeye başlayan kütükler, yaz boyunca olgunlaşan üzümlerin iştah kabartan duruşları, sonbahara doğru etrafı saran bağbozumu heyecanı, feribota ve fabrikalara yetiştirilen kasa kasa üzümler, ada sokaklarını dolduran keskin kokusu ve bir kadehte son bulan yolculuğu...Bir ada şarabı içerken alacağınız keyif, lezzetinin ötesinde işte bu hikayenin canlı tanığı olmanızdan kaynaklanıyor.) geziyor ve hediyelik şaraplarımızı alıyoruz. Daha sonra yemek ve deniz molası için Ayazma Plajında  serbest zaman veriyoruz(Denize girecek misafirlerimizin yüzme eşyalarına yanlarına almaları tavsiye edilir). Rehberimizin belirleyeceği saat de  feribot ile adadan ayrılıp Otelimize yolculuk .Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.(Adaya otobüs geçişi olmadığı için Ayazma plajı minübüs ücreti katılımcılara aittir.)

4.Gün   Assos&Kadırga Koyu  
Sabah kahvaltı sonrası otelimizden hareket ve Kadırga Koyuna varış. Yüzme ve güneşlenme için serbest zaman. rehberimizin belirleyeceği saat de  Assos’a hareket ve serbest zaman .Dileyen Misafirlerimiz  kendi imkanları ile Antik Liman’a inebilir veya Athena tapınağına çıkarak renkli kareler yakalayabilirler. Serbest zaman sonrası İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor ve başka bir tatil selfie organizasyonunda buluşmak üzere misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Fırsat Seçenekleri;
 • 30 Mayıs hareketli 3 gün Gökçeada-Bozcaada-Assos-Çanakkale tur bedeli 399 TL
 • 3 -6 Haziran / 9-10-14 Ağustos hareketli 3 gün Gökçeada-Bozcaada-Assos-Çanakkale tur bedeli 499 TL
 • 12 Temmuz / 29 Ağustos hareketli 3 gün Gökçeada-Bozcaada-Assos-Çanakkale tur bedeli  449 TL
Tek kişi ve çocuk ücertleri
Belirtilen ücretler iki –üç kişilik odalar da kişi başı konaklamayı kapsar. Tek kişi konaklayacak  misafirlerimiz acenteye 200 TL  fark ödemelidir. 0-6 yaş çocuk otobüste koltuk  almadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edildiği takdirde249 TL dir.07-12 yaş çocuk ücreti iki büyük yanında konaklanması halinde 299TL+ zorunluücretler olarak acenteye ödenir.Bir büyük + 1 çocuk konaklamaları için iki  kişilik ücret ödenmelidir.


Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler
 • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar.
 • Rhodius Sarıçay,Aşkın Art,Zileli,udi otel veya  dengi otel de  iki veya üç  kişilik odalar da 2  gece Yarım Pansiyon konaklama 
 • Rehberlik hizmeti
 • Tatil Selfie hizmet ve güvencesi
 • Tursab mesleki zorunluluk sigortası
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri,plaj giriş ücretleri,sezlong şemsiye ücretleri katılımcılara aittir.
 • Öğlen yemekleri ve otelde extra harcamalar,ilk gün yol güzergahında kahvaltı.
 • Extra ve Program dışı geziler, gezi süresince kişisel harcamalar.
 • Milli park ören yeri girişücretleri, feribot geçişleri,otoban otopark ücretleri olarak acentaya kayıt ile birlikte 80 TL ÖDENMELİDİR. Bu  ücretler 0-6 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için mecburidir.


Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Selfie tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat 30 Mayıs;3-6 Haziran /12 temmuz /9-10-14-29 Ağustos 2019 hareketli tur programı için geçerlidir.

Milli park ören yeri girişücretleri, feribot geçişleri,otoban otopark ücretleri olarak acentaya kayıt ile birlikte 80 TL ÖDENMELİDİR. Bu  ücretler 0-6 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için mecburidir.

Rezervasyon Detayları
Kod alım işleminizi takiben info@tatilselfie veya 0850 - 736 26 26  & 05422948925 Numaralı Telefonu Arayarak Kupon Kodlarınız ile Rezervasyon Yaptırabilirsiniz. Yaptırmış olduğunuz rezervasyon  sonucunda kişisel mail adresinize Tur Kayıt formunuz  gönderilecektir.Tur Kayıt formu tarafınıza ulaştıktan sonra çıktısını alarak  info@tatilselfie.com imzalanarak gönderilmek zorundadır. Tarafımıza imzalı olarak ulaşmayan sözleşme sahibi turumuza katılım sağlayamaz.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun  çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie  Sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini Yurt içi turlarda hareket tarihinden -7-  gün öncesinden Yurt dışı turlar da ise 10 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. Bayram ve Resmi tatil dönemi turlarında ise bu süre Yurt içi ve Yurt dışı turla da  14 gündür. Uçaklı Turlarda ise rezervasyon sonrası iptal  ve değişiklik talepleri kabul edilmeyip fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur.

Acente  Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile  tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs)  ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.
İLETİŞİM
Tatil Selfie
TR
0850 736 26 26
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir:


BENZERLER