Twitter
EK ÜCRETSİZ 3 gece 4 gün her şey dahil tüm ekstra turlar ile "Fethiye-Likya" turu 699 TL!
EK ÜCRETSİZ 3 gece 4 gün her şey dahil tüm ekstra turlar ile Fethiye Likya turu 699 TL!
Ref No : 205446
699,00 TL
850,00TL
liste
%18
indirim
151TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

Fethiye Likya Turu

Tur Tarihleri 
05-06-07-08 Haziran( 3 Gece 4 Gün )
21-22-23-24 Haziran( 3 Gece 4 Gün )
04-05-06-07 Temmuz( 3 Gece 4 Gün )
18-19-20-21 Temmuz ( 3 Gece 4 Gün )
01-02-03-04 Ağustos ( 3 Gece 4 Gün )
11-12-13-14 Ağustos( 3 Gece 4 Gün )
29-30-31-01 Ağustos( 3 Gece 4 Gün )
12-13-14-15 Eylül ( 3 Gece 4 Gün )

Otobüs Kalkış Saatleri
21:30 İncirli ( Dilek Pastanesi Önü )
22:00 Mecidiyeköy ( İETT Durakları Önü)
22:30 Kadıköy ( Kadıköy Evlendirme Dairesi Otopark Önü )
22:50 Kartal Köprüsü ( Ankara Yönü)
23:00 Çayırova Mcdonald's Önü
00.00 İzmit Halkevi Önü
00:30 Sakarya Otogar Önü 

Fethiye Tur Programı

KAYAKÖY – ÖLÜDENİZ -  TLOS – YAKA DOĞA PARKI – SAKLIKENT KANYON – 12 ADALAR TEKNE TURU - YASSI-ADA , AKVARYUM KOYU , TERSANE ADASI , GÖCEK ADASI VE KIZIL ADA(Tavşan Adası)  - ÇAMUR BANYOSU – JEEP SAFARİ – SCUBA DİVİNG – RAFTİNG - 

1 .Gün Kayaköy + Ölüdeniz’e Gidiş Dönüş  ulaşım (Fiyata Dahildir )
Kayaköy 
Hisarönü Köyü’nü geçip çamlar arasından 5 km daha ilerlerseniz bir "hayal-köy" göreceksiniz. Buranın adı Kayaköy. Yamaca doğru biri diğerinin önünü kapatmayacak şekilde saygıyla dizilmiş yüzlerce evden oluşan bu köy eski bir Rum yerleşimiydi. Anadolu Rumları iyi tarımcı olduklarından ekilir dikilir araziye ev kurmazlardı. Evler çevredeki kayalık, taşlık alanlara kurulurdu. Kayaköy de bu anlayışa uygun kurulmuş. Köyde 1922’ye kadar 25 bin kişi yaşıyordu. 
Ölüdeniz : Kayaköy turumuzdan sonra otelimize yerleşiyoruz ve daha sonra sizleri çarşaf gibi denize sahip olan Ölüdeniz’e götürüyoruz gün boyun denizin tadını çıkarabilirsiniz isteyenler 1’inci gün Yamaç Paraşüt’ü yapabilirler.

Yamaç Paraşütü Babadağ yamaçlarına 1960 m yüksekliğe çam ağaçlarının doyumsuz kokusu eşliğine ulaştırıyoruz.ortalama 40-45 dakika sürüyor uçuşunuz profesyonel belgeli eğitmenler eşliğinde kendinizi gökyüzünde özgür hissedeksiniz.
Paraşütle Atlamak İçin Gerekenler 
Spor Ayakkabı , 5 Yaşından büyük olmak ve 100 kiloyu geçmemek.

Not: Ölüdeniz 2006 yılında %82 oy ile dünyanın en güzel kumsalı şeçilmiştir.

2. Gün Serbest Aktivite Günü :
Jeep Safari : Doğayla başbaşa dolu dolu bir gün geçirmek için gün boyun Jeep Safari turuna katılıyoruz. İlk Durağımız tarih kokan TLOS’un eteklerine çıkıyoruz.Rehber anlatımlarından sonra Yaka Doğa Parkına gidiyoruz orada köylü teyzelerin gözlemelerini tadabilirsiniz. Öğle Yemeği için Saklıkent Kanyon’a geçiyoruz. Orada ekstra olarak zipline ve rafting yapabilirsiniz. Son turumuz olarakda Çamur Banyosuna gidiyoruz.
Kişi Başı 100 Tl’dir.
Scuba Diving :  Gidiş Dönüş Ulaşım + Sigorta +Eğitmen Ve Eğitim + Öğle Yemeği 
Kişi Başı 120 Tl’dir 
Öğleden önce ve Öğleden sonra 4’erli gruplar eşliğinde 2 dalış gerçekleşmektedir.
Kalan Vakitlerinizde En Güzel Koylarda Gün Boyu Yüzüp Güneşlenebilirsiniz.

3. Gün 12 Adalar Tekne Turu + Öğle Yemeği  +Tekneye Gidiş Dönüş Transfer + (Fiyata Dahildir)
Öğle Yemeği ve Yüzme molaları ile sabah 10:30 ile 18:00 saatleri arasında YASSI-ADA , AKVARYUM KOYU , TERSANE ADASI , GÖCEK ADASI VE KIZIL ADA(Tavşan Adası) olmak üzere bol bol yüzüyor.güneşleniyor ve eğlence dolu vakit geçiriyoruz. Tekne turu bitiminde otelinize kadar bırakılıyorsunuz.
4. Gün Salda Gölü Turu (Fiyata Dahildir)
Turkuaz tutkusu olan herkesin mutlaka yolunu düşürmesi gereken bir yer Salda. Bir krater gölü olan Salda’nın suları cam göbeğinden başlayıp, en derin yerlerde çivit mavisine çalıyor. Bir de böyle gizemli bir yanı var. Çanağı bir volkanik bir patlama ile oluştuğu için mavisi de derin, kendisi de: 184 metre derinliği ile Türkiye’nin en derin göllerinden.Salda Gölü molamızdan sonra İstanbul’a doğru geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir başka Miki Tur turunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz

Ücrete Dahil Olan Hizmetler 
  • Gidiş Dönüş Ulaşım
  • Araç İçi İkramlar
  • 3 Gece 4 Gün Konaklama
  • Otelde Açık Büfe Sabah , Akşam Yemekleri
  • 1’inci gün Kayaköy Ve Ölüdenize Gidiş Dönüş Ulaşım
  • 3’üncü Gün 12 Adalar Tekne Turu + Öğle Yemeği 
  • 4’üncü Günü Salda Gölü Turu 
  • Tur Liderliği 
  • Seyahat Sigortaları 

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Miki Tur tarafından sizlere sunulmaktadır.

Tur Tarihleri 
05-06-07-08 Haziran( 3 Gece 4 Gün )
21-22-23-24 Haziran( 3 Gece 4 Gün )
04-05-06-07 Temmuz( 3 Gece 4 Gün )
18-19-20-21 Temmuz ( 3 Gece 4 Gün )
01-02-03-04 Ağustos ( 3 Gece 4 Gün )
11-12-13-14 Ağustos( 3 Gece 4 Gün )
29-30-31-01 Ağustos( 3 Gece 4 Gün )
12-13-14-15 Eylül ( 3 Gece 4 Gün )

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0534 019 37 07

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.
Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.
18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.
Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişi dir.
Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Turlasana.com kesinlikle sorumlu değildir.
Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.
Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.
T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
TAVSİYELER
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.
Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.
REZERVASYON DETAYLARI
Tüm Katılımcıların Ad Soyad , İletişim Numaraları , Biniş Noktaları , Katılıcakları Taihi Belirtmeleri Yeterlidir Kişi Başı 100 Tl kaparo İle Yerinizi Ayırabilirsiniz. Kalan Ödemeleriniz Tur Günü Araçta Tamamlayabilirsiniz.
Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
KULLANILACAK ARAÇLAR
Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.
38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır. 


İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.
İLETİŞİM
Miki Tur
TR
0534 019 37 07
tatilbugun.com
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir:


BENZERLER