Twitter
Kakava şenlikleri dahil günübirlik "Edirne" turu 89 TL!
5 Mayıs Kakava Şenlikleri dahil; 14 Nisan-24 Kasım 2019 tarihleri arasında her Pazar hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 205292
89,00 TL
130,00TL
liste
%32
indirim
41TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • edirne-tatilalsana
 • kakava
ÖNE ÇIKANLAR
Tatilalsana’dan her pazar hareketle sabah kahvaltı paketi ve EDİRNE CİĞERİ dahil
GÜNÜBİRLİK EDİRNE TURU
5 MAYIS KAKAVA ŞENLİKLERİNDE’DE GEÇERLİDİR.

GEZILECEK YERLER:
 • Mimar Sinan‘in “Ustalık Eserimdir” dediği Selimiye Camii
 • Üç Şerefeli Camii
 • Eski Camii, (Ulu Camii)
 • Arasta Carsısı,
 • Ali Paşa Çarşısı,
 • Tarihi Rüstem Paşa Kervansarayı,
 • Karaağaç Gezisi; ( Tarihi Meriç Köprüsü, Lozan Anıtı, Tren İstasyonu )
 • Bucuk Tepe Tabyası; ( Şükrüpaşa Anıtı, Balkan Savaşı Müzesi, Sırp sındığı Savaşı Müzesi )
 • Saray içi gezisi; ( Tarihi Kırk Pınar Yağlı Güreş Meydanı, Adalet Kasrı, Fatih ve Saray
 • Köprüleri Tunca ve Meriç nehri kıyıları, Fatih Sultan Mehmet ve Cem Sultan’ın doğup
 • hükümdarlık sürdükleri Edirne Sarayı kalıntıları )
 • II.Beyazid Külliyesi Sağlık Müzesi; ( 16.yy.da su sesi, müzik ve güzel kokularla akıl hastalarının tedavi edildiği ve 2004 yılında Avrupa Konseyi tarafından Avrupa müze ödülü alan Sağlık Müzesi ) Ayrıca Deva-i Misk tatlısı, Badem Ezmesi, Edirne Peyniri Edirne’ nin eski bir geleneği Aynalı Gelin Süpürgesi, Yöresel Meyve Sabunları alma fırsatını bulacağımız gezimiz sonrası serbest zaman içinde rehberimizin de tavsiyesi ile öğlen yemeği meşhur Edirne ciğeri yeme imkanı (Esktra).
YÖRE HAKKINDA BILGI:
Metrekareye düşen tarihi eser bakımnından Türkiye’de birinci, Dünya’da ise Floransa’dan sonra en yoğun ikinci şehirdir EDİRNE.

Osmanlı İmparatorluğunun Trakya’da önemli bir kültür mirası olan Camileri, çarşıları, köprüleri, tarihi evleriyle kültürel mirasın en yoğun hissedildiği sınır kenti ve istanbuldan önce 90 yıl Osmanlı'ya başkentlik yapmış serhad şehrimizdir EDİRNE.

06:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
06.50 Mecidiyeköy Aslı Börek Önü
07:10 İncirli Ömür Plaza Önü
Osmanlı İmparatorluğunun Trakya’da önemli bir kültür mirası olan Camileri, çarşıları, köprüleri, tarihi evleriyle kültürel mirasın en yoğun hissedildiği sınır kenti Edirne’ ye yolculuğumuz başlıyor. Edirne’ ye varışımızın ardından Şehir merkezinde yer alan kapısıyla ünlü Üç Şerefeli Camii, yazılarıyla ünlü Eski Camii, (Ulu Camii) ve Mimar Sinan‘in “Ustalık Eserimdir” dediği ünlü Selimiye Camii ile Arasta Carsısı, Ali Paşa Çarşısı, Tarihi Rüstem Paşa Kervansarayı, gezilerinden sonra Edirne’nin ünlü Deva-i Misk tatlısı, Badem Ezmesi, Edirne Peyniri Edirne’ nin eski bir geleneği Aynalı Gelin Süpürgesi, Yöresel Meyve Sabunları alma fırsatını bulacağımız gezimiz sonrası serbest zaman içinde rehberimizin de tavsiyesi ile öğlen yemeği meşhur Edirne ciğeri yeme imkanı (Ekstra). Sonrası 24 Temmuz 1924 Lozan Barış Antlaşması’yla Türk toprakların katılan Edirne’ye 4 km.lik doğa ve tarihi Sonrası 24 Temmuz 1924 Lozan Barış Antlaşması’yla Türk toprakların katılan Edirne’ye 4 km.lik doğa ve tarihi yoluyla bağlanan Karaağaç Gezisi, Tarihi Meriç Köprüsü, Lozan Anıtı, Tren İstasyonu gezilerimizin ardından II.Balkan savaşları sırasında Edirne savunmasının yapıldığı askeri mimari örneği Bucuk Tepe Tabyasında Sükrüpaşa Anıtı, Balkan Savaşı Müzesi, Sırp sındığı Savaşı Müzesi Saray içi gezisi,Tarihi Kırk Pınar Yağlı Güreş Meydanı, Adalet Kasrı, Fatih ve Saray Köprüleri Tunca ve Meriç nehri kıyıları, Fatih Sultan Mehmet ve Cem Sultan’ın doğup hükümdarlık sürdükleri Edirne Saray kalıntılarında ve Babüssade, Saray Mutfakları, Cihannüma Kasrı, Kum Kasrı ve Hamamı, Balkan Şehitliği 16.yy.da su sesi, müzik ve güzel kokularla
akıl hastalarının tedavi edildiği ve 2004 yılında Avrupa Konseyi tarafından Avrupa müze ödülüne sahip II.Beyazid Külliyesi Sağlık Müzesi gezilerinin ardından gezimiz sonlanıyor.

Kakava Şenlikleri Programı ;
Klasik Edirne turumuzu gerçekleştirdikten sonra Kakava Şenlikleri’nin yapıldığı Sarayiçi ‘ne hareket ediyor Hıdırellez (Hz.Hızır ve Hz.İlyas) Baharı Karşılama Merasimi’ne 16:30’da katılıyoruz . Bir İslam inancına göre Hz.Hızır ve Hz.İlyas 5 Mayıs'ta buluşurlar ve dünya yeşile bürünürmüş. Kış biter baharla birlikte yaza hazırlık dönemi başlarmış. Bizlerde baharı şen romanların "KAKAVA ŞENLİKLERİ" eşliğinde sizlerle beraber ve de dilekler dileyerek bu değişik kültürün atmosferinde karşılayacağız. En büyük kakava ateşini görüp inanca göre 3 kez üzerinden atlayacağız . Bu eğlencemizi tamamladıktan sonra istanbula dönüyoruz. Belirlenen saatde Edirne’den ayrılarak İstanbul- Edirne TEM Yolundan dönüyoruz Misafirlerimizi aldığımız yerlere bırakıyor başka bir Atomtur - Tatilalsana organizasyonunda buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

HAREKET NOKTALARI VE SAATLER:
06:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
06.50 Mecidiyeköy Aslı Börek Önü
07:10 İncirli Ömür Plaza Önü

TUR ÜCRETINE DAHIL OLANLAR:
 • Lüks Araçlarla Ulaşım,
 • Araç Su ikramı
 • Tüm Çevre gezileri,
 • Zorunlu Seyahat Sigortası,
 • Rehberlik Hizmetleri
TUR ÜCRETI DIŞINDAKILER:
 • Yolda ve mola yerlerinde yapılan harcamalar,
 • Meşhur Edirne Ciğeri, Öğle Yemeği
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri..
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat  Tatilalsana tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat; 5 Mayıs Kakava Şenlikleri dahil; 14 Nisan-24 Kasım 2019 tarihleri arasında her Pazar hareketli tur programı için geçerlidir.

Turu satın alan misafirlerin ek hizmet bedeli kapsamında; otoyol, otopark ve milli park girişleri için kişi başı 30 TL ödemesi gerekmektedir. Bu ücret rehber tarafından otobüs kalkışında toplanacaktır.6-12 yaş çocuklar dahil tura katılan herkesin ödemesi zorunludur. 

Turlarımız en az 15 kişi olduğu zaman gerçekleştirilir.

Katılımcı kesin kayıt yaptırdığı turun ücretini ödemeyi taahhüt etmiş sayılır, tura katılmasa bile ödemeyi gerçekleştirir.

Tura kayıt olmak için 0216 306 3061 – 0216 306 3065 - 0532 168 1636 numaralı telefonu aramalı veya bilgi@atomtur.com
adresine katılacağın turun tarihi, ismini yazıp, adını, soyadını, gsm numaranı, ev veya iş numaranı, araca bineceğin yeri, kaç kişi
katılacağını ve varsa diğer arkadaşlarının bilgilerini yollamalısın.

Atom Tur - Tatilalsana, turun iptali durumunda en geç 1 gün öncesinden sana bildirebilir.

Katılımcı kesin kayıt yaptırdığı turun ücretini ödemeyi taahhüt etmiş sayılır, tura katılmasa bile ödemeyi gerçekleştirir.

Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutma.

GENEL ŞARTLAR:
Gezi süresi 1 gündür.

En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Atom tur-

Tatilalsanasaklıdır. Turun iptali durumunda Atom tur-Tatilalsana, iptali bizzat bildirmek zorundadır.

0-6 yaş çocuklar koltuk talep edilmediği taktirde ücretsizdir. 7-12 yaş çocuk indirimi uygulanmaz.

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

NOTLAR

Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Atom tur-Tatilalsana sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Atom tur Tatilalsana’nın sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...

Tatilalsana, TÜRSAB 7868 Belge No ile turlarını düzenlemektedir. (1618 no’lu yasa: İçinde ulaştırma, konaklama, rehberlik, yemek hizmetlerinden biri veya birkaçının bulunduğu gezi, spor, toplantı, eğlence gibi her türlü organizasyonu kapsayan faaliyetleri ancak TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri yapabilir. Dernekler, vakıflar, kulüpler, okullar, resmi ve özel kurumlar acenteler olmaksızın tur ve yukardaki faaliyetleri düzenleyemez. Turların  Atomtur - Tatilalsana  gibi TÜRSAB üyesi acenteler tarafından yapıldığına emin olun.)
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.
İLETİŞİM
Tatilalsana
TR
0216 306 30 61
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir:


BENZERLER