Twitter
Her Pazar hareketli günübirlik Yedigöller turu kişi başı 160 TL yerine 90 TL!
15 Aralık 2019 tarihine kadar, HER PAZAR kalkışlı turlarda geçerlidir.
Ref No : 208914
90,00 TL
160,00TL
liste
%44
indirim
70TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
Doğanın oluşturduğu yüzlerce renk kombinasyonuna ev sahipliği yapan, dört mevsimde ayrı güzellikteki doğası ve eşsiz manzarası ile ruhunuza hitap eden Yedigöller'e unutulmaz bir hafta sonu gezisine davetlisiniz.

Tur Programı
İNCİRLİ ÖMÜR PLAZA ÖNÜ: 06:00
MECİDİYEKÖY TEKNOSA ÖNÜ: 06:20
KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ OTOPARKI: 06:45
E-5 KARTAL KÖPRÜSÜ: 07:00
ÇAYIROVA MC DONALD’S: 07:10

Belirlenen buluşma noktalarından hareketle, molalarla birlikte yaklaşık 4,5 - 5 saatlik yolculuktan sonra Yedigöller’e varıyoruz. Barbequ olarak alacağımız öğle yemeğinin (Ekstra)ardından sonra göller bölgesinde sırası ile Büyükgöl, Seringöl, Deringöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, İncegöl, Kurugöl’ü keşfediyoruz.Nazlıgöl’den şelale ve dilek çeşmesine yürüyüş yapıyor, isteyenlerle Gülen Kayalar’ıgörüyoruz. Büyük Göl ve Derin gölün kıyısında ayıracağımız serbest zamanda dileyenler göl kıyısında yürüyüş yapabilir dileyenler fotoğraf çekerek zaman geçirebilirler. Sonrasında dönüş yolculuğuna geçiyoruz.Akşam saatlerinde İstanbul’a varmış oluyoruz.Tüm misafirlerimiz ile bir başka ATOMTUR-TATİLALSANA organizasyonunda görüşmek üzere tek tek vedalaşarak sizleri aldığımız noktalara geri bırakıyoruz.

UYARI: Turumuz doğa gezisi olup dağ ve orman içerisinde, doğada yürüyüş turudur. Çamur ve toprakta yürüyüş olacağından uygun ayakkabı, uygun kıyafetler giymeniz önerilir. Yedigöller Milli Parkı şehir merkezine 42 km mesafede olup öğle yemeği açık havada mangal şeklinde yapılmaktadır. Acente yetkilisi tarafından yürüyüş parkurları gezdirilir. Gezi sırasında fotoğraf çekerken vs. gruptan ayrılmanız durumunda parkurlar arasında kendi başına dolaşmak durumunda kalabilirsiniz. Normal yürüyüş parkurları 3 km civarındadır. Ayrıca araçlar jandarma kontrolünde otoparklar ya da daha yukarısında bekletilebilmektedir. Bu yüzden yürüyüş daha da uzayabilmektedir. Bölgedeki kalabalıktan dolayı ortaya çıkan bu gibi durumlardan acente sorumlu tutulamaz.

Fırsata dahil olan hizmetler
  • Lüx araçlar ile gidiş dönüş ulaşım
  • Araçta su ikramı
  • Rehberlik hizmetleri
  • Programdaki Çevre gezileri
Fırsata dahil olmayan hizmetler
  • Öğle yemeği, barbekü (sucuk, köfte ekmek, ayran)
  • Otoyol, otopark ücretleri
  • Yedigöller Milli Parkı giriş ücreti
  • Yolda ve mola yerlerinde yapılan harcamalar
Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat; 15 Aralık 2019 tarihine kadar HER PAZAR kalkışlı turlarda geçerlidir.

Rezervasyon gereklidir. Atom Tur'un 0216 306 306 1 – 0216 306 306 5 – 0535 219 6203 numaralı telefonunu arayabilirsiniz.


Gezi süresi 1 gündür. 
Turu satın alan misafirlerin ek hizmet bedeli kapsamında; otoyol, otopark ve milli park girişleri için kişi başı 30 TL alınacaktır. Ödenmesi zorunludur

En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. 

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında ATOM TUR – TATİLALSANA turu  1  gün önceden haber vermek kaydı ile iptal ya da erteleme hakkını saklı tutar.  Turun iptali durumunda ATOM TUR – TATİLALSANA iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

0-6 yaş çocuklar koltuk talep edilmediği taktirde ücretsizdir. 7-12 yaş çocuk indirimi uygulanmaz.

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 

Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 7 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.

Bütün fiyatlarımıza KDV dahildir.

NOTLAR
Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Atom tur-Tatilalsana sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Atom tur Tatilalsana’nın sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. 

Tatilalsana, turun iptali durumunda en geç 24 saat öncesinden sana bildirebilir. 

Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.

Her kupon 1 kişiliktir ve 1 kez kullanılabilir. 

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.
İLETİŞİM
Atom Tur
TR
0216 306 30 61
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir:


BENZERLER