Twitter
Ramazan Bayramına özel 2 gece Tourist Hotels & Resort Cappadocia'da yarım pansiyon konaklamalı 4 gün "Kapadokya" turu 579 TL!
4 Haziran 2019 hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 207528
579,00 TL
700,00TL
liste
%17
indirim
121TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR
3 GECE 4 GÜN KAPADOKYA TURU
2 GECE TOURİST HOTEL & RESORT CAPPADOCİA KONAKLAMA
                                                             
Tur Tarihleri; 4 – 7 Haziran

1.GÜN:  İSTANBUL’DAN HAREKET
21:00 İncirli Ömür Plaza Önü
21:30 Mecidiyeköy Meydan Simit Sarayı Önü
22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
22:15 Kartal Köprüsü Altı İett Otobüs Durağı Önü
22:45 Çayırova Mc Ddonalds Önü
01:15 İzmit Halkevi Otobüs Durağı Önü
Siz Değerli misafirlerimizin katılımıyla tatilmakinası olarak, Kültür ve Doğa Turları kapsamında, güzel yurdumuzun kültürel ve coğrafi zenginliklerini, uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde, siz değerli misafirlerimize tanıtmak amacı ile hazırlamış olduğumuz, keyifli keşif seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüsler, ikramlarımız ve tatilmakinası misafirperverliğinde Aksaray yoluyla Nevşehir-Niğde-Kayseri üçgenindeki Kapadokya bölgesine doğru gece yolculuğu ile turumuza başlıyoruz. 

Mola 1 : Bolu Türsan Tesisleri
Mola 2 : Aksaray Orhan Ağaçlı Tesisleri.

2.GÜN: GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ - ÜÇGÜZELLER - SİNASSOS - UÇHİSAR - ÜRGÜP - ONYX TAŞ ATÖLYESİ
Sabah yolda ekstra olarak alınan serbest kahvaltı sonrası Kapadokya bölgesine giriş yapıyoruz. Eski adıyla Korama bugünkü adıyla Göreme Vadisi içinde yer alan Göreme Açıkhava Müzesi’ni gezmek üzere hareket ediyoruz. Müze içerisindeki muhtelif kiliseler (Elmalı Kilise, Azize Barbara Kilisesi, Aziz Basileus Kilisesi, Çarıklı Kilise), yemekhane, mutfak, kiler, şaraphane ve İncil’in baştan sona resmedildiği Tokalı Kilise göreceğimiz yerler arasında. ÜRGÜP içinde yapacağımız panoramik tur sonrasında Şarap Mahzenlerini ziyaret ediyoruz. Daha sonra ise şapkalı peribacalarının en güzel örneklerinin bulunduğu, aynı zamanda bütün Kapadokya Bölgesi’ nin panoramik manzarasının izlenebildiği Üçgüzeller Mevkiinde verilecek fotoğraf ve gezinti molası ile turumuza devam ediyoruz. Asmalı Konak dizisinin de çekildiği, Rum mimarisinin en iyi örneklerini görebileceğimiz - Sinassos - Mustafapaşa Köyü’ nü gördükten sonra bölgenin en yüksek noktası olan, muhtelif dönemlerde savunma amaçlı olarak kullanılmış ve tamamı doğal olarak oluşmuş bir kaya bloğunun oyulması ile Hitit Dönemi ile Ms.9.YY arasında ortaya çıkmış olan UçHisar Kalesi'ni dışarıdan fotoğrafladıktan sonra bu günkü tur programımız bölgenin doğal kaynaklarından olan onyx taşının işlendiği Onyx Taş atölyesi ziyareti ile sona eriyor ve otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. 

Sabah Kahvaltısı: Sabah dinlenme tesisinde serbest olarak alınıyor - Ekstra
Öğle yemeği: Avanos Uranos Restoran. Menü: Mercimek Çorbası - Pastırmalı Kuru Fasulye - Testi kebabı - Pilav - Tatlı veya Meyve – Su – Ekstra 
Konaklama: TOURİST HOTEL & RESORT HOTEL CAPPADOCİA
Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.
Güzergah: Aksaray–Göreme 95 km / Göreme – Ürgüp 10 km / Toplam mesafe 105 KM 

3.GÜN: ÇAVUŞİN - PAŞABAĞI - AVANOS – ÇANAK/ÇÖMLEK ATÖLYESİ - DERVENT VADİSİ - KIZILIRMAK - HACI       BEKTAŞ – TÜRK GECESİ EĞLENCESİ
(Dileyen misafirlerimiz sabah erken saatlerde otelden alınarak BALON TURU yapabilirler. (Ekstra) 

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası kayaların oyulması ile elde edilmiş eski yerleşim birimlerinin yer aldığı Çavuşin Örenyeri’nin gezilmesinden sonra, çok başlı peribacalarının ve keşiş hücrelerinin görülebileceği Paşabağı’ nda fotoğraf molası veriyoruz. Devamında değişik şekillere benzetilen peribacalarının bulunduğu Devrent Vadisi’ni geziyoruz. Turumuz Cilalı Taş Devri’ nden beri aynı teknik ve malzeme ile çanak çömlek üretimi yapılan Avanos’a yapacağımız ziyaret ile devam ediyor. Bu ziyaretimiz sırasında Kızılırmak’ tan elde edilen çamurun işlenmesi ve çömlekçi çarkı başta olmak üzere çeşitli teknikler ile sanat eserlerine dönüştürülmesi konusunda bilgiler alıyoruz, arzu ederseniz alışveriş yapma imkânından faydalanıyoruz ve sonrasında Horasan’da dünyaya gelen Yeniçerilerin Piri Hacıbektaş Veli’nin Türbesinin de bulunduğu Hacıbektaş ilçesine gidiyoruz. Son olarak dönüşte halı atölyelerinin gezilmesi ile bugünkü turumuz sona eriyor ve otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. (Dileyen misafirlerimizle yemek sonrası geleneksel Kapadokya Türk Gecesi seyrine gidiyoruz. —Ekstra 70,00TL-)

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği: Avanos Han Restoran. / Açık büfe - Ekstra
Konaklama: TOURİST HOTEL & RESORT HOTEL CAPPADOCİA
Akşam yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü olarak sunuluyor.
Güzergah: Ürgüp – Avanos 14 km / Avanos – Hacıbektaş 49 km / Hacıbektaş – Avanos 49 km / Toplam mesafe 112 KM 

4.GÜN: DERİNKUYU YERALTI ŞEHRİ - NARLIGÖL - IHLARA VADİSİ - TUZ GÖLÜ – DÖNÜŞ
Otelimizde alınan kahvaltı sonrası hareketle ilk durağımız, düşman baskınlarından kaçan binlerce kişinin, aylarca yaşayabileceği şekilde düzenlenmiş bir mühendislik harikası olan Derinkuyu Yeraltı Şehri (Veya Kaymaklı Yeraltı Şehri). Narlıgöl Krater gölünü görerek yolculuğumuz devam ederken; güzergâhımız üzerinde, kanyon-vadi olan doğa harikası, Ihlara Vadisi’ne Ağaçaltı, Yılanlı gibi Kiliseleri görmek üzere vadiye iniyoruz. Vadi gezimiz sonrası bölgedeki gezimizi tamamlayarak dönüş yoluna geçiyoruz. İstanbul’a doğru yola çıktığımızda Tuz Gölü kıyısında vereceğimiz fotoğraf molası ardından Ankara, Bolu üzerinden İstanbul dönüş yolculuğuna başlıyoruz.
Bir başka Tatil Makinası organizasyonunda buluşmak üzere sizleri aldığımız noktalarda bırakarak vedalaşıyoruz

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü şeklinde sunuluyor.
Öğle yemeği: Göreme Aydede Restoran / Tandır Çorbası - 4 çeşit meze - Aydede kebap ( altı ezmeli tavuk külbastı ) - ara sıcak - tatlı
Akşam yemeği: Dinlenme tesisinde serbest menü olarak alınıyor - EKSTRA
Konaklama : DİKKAT BUGÜN KONAKLAMA YOK!
Güzergah: Avanos - Derinkuyu 50 km / Derinkuyu – İstanbul 739 km / Toplam mesafe 789 KM 

TOPLAM TUR MESAFESİ: 1667 KM

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • Neoplan – Mercedes Travego & Tourismo – Temsa Marka Otobüsler ile Ulaşım,
 • Tüm çevre gezileri,
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri,
 • Oteller ’de 2 Gece 3 gün Yarım Pansiyon Konaklama,
 • Otel’de Açık Büfe 2 Sabah Kahvaltısı,
 • Otel’de Açık büfe 2 Akşam Yemeği,
 • tatilmakinası Güvencesi,
 • tatilmakinası Otobüs’ü içerisindeki ikramlar, 
 • 1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.
GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Ek Ödeme 100 TL olup rezervasyon sırasında acentaya ödenmektedir. Zorunludur.
 • Müze Ören yeri Giriş Ücretleri,
 • Programda Ekstra olarak belirlenen Yemekler ve Yemeklerde alınan içecekler,
 • Ekstra Tüm Turlar,
 • Kişisel Harcamalar.

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Makinası tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat  4-7 Haziran 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası :0216 234 30 60

Tur, 3 gece 4 gün olup, otel konaklaması 2 gece 3 gündür. Toplamda 1667 KM mesafede tamamlanır. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. 

Turda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Tatil Makinası misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar. (28.03.2019) Her türlü görüş ve önerileriniz için 02162343060 Numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Çocuk İndirimleri : 2 – 6 yaş ve 7 – 12 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır ve tek bir çocuk için geçerlidir. 2 – 6  yaş Çocuk Ücreti : 449 TL olup 7 – 12 yaş : 569 TL’dir. Bu ödemeler acenteye yapılır.

Single Oda Farkı : Turumuza 1 kişi olarak katılım gösteren misafirlerimiz 300 TL ekstra oda farkını acentaya rezervasyon esnasında ödeme yapmaktadır.

GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK OTOBÜSLER:
46 Kişilik: Temsa Safir & Mercedes Travego & Tourismo & Neoplan

İPTAL, İADE ve DEĞİŞİKLİK;
Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini yedi(7) iş günü öncesinden acentaya yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Hizmet başlangıcından yedi(7) gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle  yedi (7) iş günü içerisinde iade edilir.

Acente tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında, tur misafir isteğine göre, bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir. Böyle bir durumda tatilmakinası misafirlerine 2(iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.
tatilmakinası otel standartları aynı kalmak koşulu ile değişiklik yapabilir.

Yangın, savaş hali, ekonomik kriz, doğal afet, gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden tatilmakinası sorumlu değildir.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir.

ÖNEMLİ: Turumuz 2 gece 3 gün olup 1 gece Otel konaklamalıdır. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır ayrı düşünülemez.

Çocuk İndirimleri : 2 – 6 yaş ve 7 – 12 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır ve tek bir çocuk için geçerlidir. 2 – 6  yaş Çocuk Ücreti : 179 TL olup 7 – 12 yaş : 219 TL’dir. Bu ödemeler acenteye yapılır.

Single Oda Farkı : Turumuza 1 kişi olarak katılım gösteren misafirlerimiz 80 TL extra oda farkını acentaya rezervasyon esnasında ödeme yapmaktadır.


İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.
İLETİŞİM
Tatil Makinası
TR
0216 234 30 60
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir:


BENZERLER