Twitter
Ramazan ve Kurban Bayramı özel 4 gece yarım pansiyon konaklamalı "LİKYA-KARYA" turu 1499 TL!
03 Haziran- 04 Haziran , 10 – 11 - 12 Ağustos 2019 hareketli tur programı için geçerlidir.
Ref No : 206975
1499,00 TL
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

Ramazan ve Kurban Bayramı Karya -  Likya Turu   4 Gece Konaklama / 3 Tekne Turu 

/ Yarım Pansiyon /  Bursa ve İzmir’den Hareket


1.GÜN   /   İSTANBUL - BİLECİK - KÜTAHYA - FETHİYE
20:00 Bakırköy İncirli  Ömür Önü, 21:00 Harbiye Ofis Önü , 22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı, 22:20 Çayırova  Mc donalds önü , 01.00 Bursa Özdilek Önünden katılan misafirlerimizle birlikte  Susurluk – İzmir - Aydın güzergahından gece boyunca sürecek yolculuğumuza devam ediyoruz   

2.GÜN   /  ESKİ DATÇA – YENİ DATÇA – YÜZME MOLASI  - Olive Farm Çiftliği 
Gece Susurluk’da vereceğimiz molamızın ardından yolumuza devam ediyoruz.Sabah Kahvaltı molamızın ardından  Marmaris’in en ucunda bulunan Datça’ya hareket ediyoruz. Adı Can YÜCEL ile özleşmiş Eski Datça’ya varıyoruz. Eski Datça’da Taş Binalar arasında yürürken Can YÜCEL’İN Evini de görüyoruz. Eski Datça sonrası Yeni Datça’ya gidiyoruz. Yeni Datça’da Taşlık Plajında vereceğimiz yüzme molamızın ardından, Olive Farm çiftliği gezimizi yapıp otelimize varıyoruz.Akşam yemeği , konaklama Marmaris Otelimizde.

Akşam Eğlencesi ( ekstra ): Dileyen misafirlerimizle  Barlar sokağına gidiyoruz. Burada verilen serbest eğlence vakti sonrası gecenin ilerleyen saatlerinde buluşup otele geri dönüyoruz (Bu tur için sadece ulaşım ücreti alınacaktır – Kişi Başı 20 TL )

3.GÜN /     AKYAKA – AZMAK ÇAYI TEKNE TURU – AŞIKLAR YOLU - GÖKOVA TEKNE TURU 
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, Gökova’ya hareket ediyoruz. Gökova Körfezinde ilk olarak pancar motorunun ritmik sesi eşliğinde Azmak Çayı’ndan denize doğru bir gezinti yapıyoruz. Azmak Çayı Tekne Turumuz süresince   ( 1. Tekne Turu ). Suyun 5 metre altındaki flora ve faunasını seyrediyoruz. Akyaka’nın güzelliklerini görünce “biz neden burada yaşamıyoruz” diyeceksiniz. Azmak Çayı Tekne Turumuzun güzelliği daha hafızanızdan silinmeden başka bir güzellik olan Gökova Tekne Turumuza ( 2. Tekne Turu ) çıkıyoruz. Gelibolu Adası, İnce Kum, Su Altı Mağaraları, Lacivert Koy yüzme molaları ardından Sedir Adasına gidiyoruz. ( Giriş Ücreti Misafire Aitdir ) Sedir Adasında verilen molanın ardından Akyaka’ya geri dönüyoruz. Akyaka Beldesinden bedenen ayrılırken ruhumuzu da Gökova Körfezi’nde bırakıyoruz.Turumuzu tamamladıktan sonra otelimize Hareket  ve akşam yemeği , konaklama Fethiye Otelimizde.

Öğle Yemeği (ekstra) : Tekne’de alınacak öğle yemeği  Kişi Başı 30 tl 
Tekne Turlarında ki Öğle Yemekleri zorunlu olup Tura Katılmadan 1 hafta önce acenteye ödenmesi gerekmektedir.

4.GÜN   /  SAKLIKENT - KAYAKÖY - ÖLÜDENİZ YÜZME MOLASI - BELCEKIZ
Sabah otelde alına kahvaltı sonrası hareket ile Fethiye’ye doğru yolumuza devam ediyoruz. İlk gezilecek noktamız olan  Dünyanın sayılı kanyonlarından biri olan Saklıkent yaklaşık 1,8 milyon yıl önce deprem ile oluşmuş adeta tanrının Anadolu ya bir armağanı niteliğinde eşsiz bir güzelliğe sahiptir.18 km uzunluğa 600 mt yüksekliğe sahip olan kanyonda safariye katılanlar 1 saat bu güzelliği görme ve tanrının insanlığa aslında ne kadar küçük olduklarını göstermesine fırsat tanırlar.Saklıkent gezimizin ardından Yaka park’da vereceğimiz öğle yemeği molamızın ardından , eski ismi Levissi şimdiki ismi Kayaköy olan Rum kasabasına gidiyoruz. Yaklaşık 4000 ‘e yakın evi bünyesinde barındıran ve şuanda terk edilmiş hayalet bir köy durumunda olan kasaba da İlkokul, Taş Evler ve Çeşmeleri (otobüsümüz ile panoramik) olarak geziyoruz. Buradan Babadağların hemen eteğinde bulunan ÖLÜDENİZ'e geçiyoruz  ve yüzme molası için serbest zaman vererek güneşin ve denizin tadını çıkartıyoruz. Akşam saatlerinde otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama, yemek sonrası dilen misafirlerimiz ile birlikte Fethiye gecelerinin tadını çıkartıyoruz(Ekstra).(Fethiye - Çalış).

Akşam Eğlencesi (ekstra): Dileyen misafirlerimizle Fethiye barlar sokağında bulunan Mango Bar’a gidiyoruz. Pasha eşliğinde eğlence için giriş ücreti ve bir içki dahil – Kişi Başı 75TL

5.GÜN /  12 ADALAR TEKNE TURU - KLEOPATRA HAMAMI - KATRANCI ADASI - CENNET KOYU - GÖBÜN KOYU
Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında Otelimizde tam gün serbest zaman veriyoruz.Arzu eden misafirlerimiz 12 Adalar Tekne Turu veya Jeep Safari turumuza ( ekstra ) katılabilirler. 

12 adalar tekne turu : Gezeceğimiz yerler arasında; Klopatra Hamamı, Katrancı Adası, Tavşan Adası, Yassıca Adası, Göbün Koyu, Tersane Adası, Kızıl Ada, Şövalye Adası (giriş ücreti misafirlerimiz tarafından ödenecektir), Zeytinli Ada, Cennet Koyu. Günün sonuna doğru Fethiye ye dönüş yapıyoruz. Antik Telmessos tiyatrosunu görüyor ve otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği otelimizde. Öğle Yemeği (dahil ) Ücret   :  Kişi başı 80 tl 

Jeep Safari Turu :  Öğle Yemeği Dahil Kişi Başı 60 tl

6 GÜN /   DALYAN TEKNE TURU -  KÖYCEĞİZ GÖLÜ -  İZTUZU PLAJI – GÖCEK  - TEKNE TURU
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz ve  ilk durağımız Göcek  olacak. Ünlü isimlerin yaz aylarında tekneleri ile yanaştıkları, tatillerini yaptıkları Göcek'de  serbest zaman veriyoruz. Kordon da bulunan çay bahçelerinde İçilen sıcak çayların ardından Dalyan’a doğru yolumuza devam ediyoruz. Burada öğle yemeğimizi açık büfe olarak alıyoruz. Yemek sonrasında (3.Tekne Turu) Dalyan'ı Köyceğiz Gölüne bağlayan su kanalının oluştuğu, güzergahı takip ederek Kaya oyma kral mezarlarını görüyoruz. Efsanesi dilden dile anlatılan BYBLİS ve KAUNOS'un hüzün dolu hikâyesini rehberimizden dinliyoruz. Dalyan tekne turuna katılmak üzere ilerliyoruz Teknemiz ile sazlıkların oluşturduğu kanalda ilerleyerek Atlantik Okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu Plajına ulaşıyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takıp ederek otobüsümüze ulaşıyor ve İstanbul’a dönüş yolculuğumuz başlıyor.Grubumuzda çoğunluk sağlanırsa ekstra olarak Şirince turu yapıp akşam yemeğimizi burada alıyoruz.Daha sonra  Selçuk - İzmir - Manisa - Balıkesir - Bursa üzerinden İstanbul'a doğru hareket ediyoruz. ve siz değerli misafirlerimizi bir dahaki turumuzda görüşmek üzere aldığımız noktalara gece saatlerinde bırakıyoruz.

Dalyan  Öğle Yemeği (ekstra) : Dalyan Restaurant’da Açık büfe alınacaktır. Kişi Başı 30 tl                                                                                      Tekne Turlarında ki Öğle Yemekleri zorunlu olup Tura Katılmadan 1 hafta önce acenteye ödenmesi gerekmektedir.

GEZİ  ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER
 • Lüks  Otobüsler İle Ulaşım
 • 1 Gece Marmaris , 3 Gece Fethiye Otellerinde   Yarım Pansiyon Konaklama,
 • Açık Büfe 4 Sabah kahvaltısı, * Açık büfe veya yöresel yemeklerden oluşan 4 Akşam yemeği,
 • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,* Hola Travel Güvencesi,
 • Hola Travel Otobüs'ü içerisindeki sınırsız ikramlar,
 • 1618 Nolu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.
 • Rehberlik Hizmetleri * 3 Tekne Turu 
GEZİ  ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Tur esnasında teknede alınan tüm öğle yemekleri , tüm yemeklerde alınan içecekler
 • Ekstra olarak belirtilen organizasyonlar
  Mola yerlerinde ve otelde yapılan harcamalar
 • Program Dahilindeki Müze ve Ören yeri Giriş Ücretleri

Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Hola Travel tarafından sizlere sunulmaktadır.

Bu fırsat; 03 Haziran- 04 Haziran , 10 – 11 - 12  Ağustos 2019 hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezarvasyon zorunludur. Rezarvasyon İçin 0212 225 70 10 -11 / 0212 225 69 66

0-6 yaştan artı hizmet bedeli alınmaz. 0-6 yaş çocuklar tur esnasında aynı odada 2 büyük ile kaldıkları takdirde ücretsizdir.

0-6 Yaş çocuklar için koltuk talep eden misafirlerimiz 250 TL ücreti acenteye ödemeleri  gerekmektedir.
Tur esnasında herhangi bir sebepten ötürü belirtilen hizmetleri kullanamayan misafirlere geri ödeme/iade yapılmaz. 

7-12 yaş çocuk ücreti tur fiyatından 200 tl indirimli olarak acenteye ödenmesi gerekmektedir.
Tek kişi farkı  400 TL

Fırsat kodunu alan misafirlerimizin kodlarını satın aldıkları tarih den 10 gün içinde  rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Rezervasyon  tarih değişiklikleri 10 gün önce yaptırılmalıdır aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır.Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.Acente ve rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

ÖNEMLİ BİLGİ;
Gezi Süresi 5 Gece 6 Gün olup 4 gece otel konaklamalıdır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0-6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak verilmeyebilir. REZERVASYON SIRASINDA KOLTUK SÖZÜ VERİLEMEZ. Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa bağlı olarak Değişiklik Yapılabilir. Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Hola Travel Sorumluluğu Yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında tur iptal olur. Böyle bir durumda Hola Travel Tur misafirlerine 5 ( Beş ) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.
İLETİŞİM
Hola Travel
TR
0212 225 70 10
Adresim :
DETAY
    
Haberdar Olun
Email:  
Şehir:


BENZERLER