Twitter
2 gün 1 gece konaklamalı"'Selanik-Kavala-Porto Lagos & Vistonida Gölü" turu kişi başı 379 TL!
Şubat 2010 tarihine kadar her Cuma hareketli tu programı için geçerlidir.
Ref No : 208540
379,00 TL
550,00TL
liste
%31
indirim
171TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
 • selanik
 • selanik1
ÖNE ÇIKANLAR

Selanik-Kavala-Porto Lagos & Vistonida Gölü


1.Gün Cuma Akşamı İstanbul – İpsala – Kavala – Selanik
21:00 Kadiköy Evlendirme Dairesi Otoparki 
21:30 Mecidiyeköy Migros Önü 
22.00 Bakirköy Ömür Plaza’dan karşılayarak seyahatimize başlıyoruz.
Tekirdağ,Keşan ,İpsala güzergahını takip ederek İpsala Türk sınırına varış.
________________________________________
2.Gün Cumartesi Kipi – Kavala –Selanik
Türk(İpsala) Ve Yunan ( Kipi) Sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemlerin sonrası Dedeağaç,Gümülcine otoyolu takip edilerek Kavala’ya yolculuk,sabah saatlerinde dinlenme tesisinde kahvaltı molası (extra). Kahvaltı sonrası Selanik’e hareket. 2-3 saatlik zevkli bir yolculuk ve rehberimizin anlatımları eşliğinde Selanik’e varış ve şehir turu. Makedonia Trakya & Bakanlık Binası, Ag. Dimitri Kilisesi,Helexpo International fuar alanı, Döner Kule,Liman, Beyaz Kule & Bizans Müzesi, Makedonia Tiyatro Binası, Bedesten, Panagia Calkeon, St. Athanasios, St. Nicholas, St. Harlambos Kiliseleri, Hamza Bey Camii, B.İskender,E. Venezelo, P. Konstantin Heykelleri, Vardar, Makedonia, Şadırvan, Aristoteles, Elefterios Meydanları panaromik olarak görülecektir.Şehir turu sonrası Atatürk’ün evi ziyareti ve otelimize yerleşme.Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak taverna turuna katılabilirler.(40€)
________________________________________
3.Gün Pazar Selanik-Kavala-Porto Lagos & Vistonida Gölü
Sabah Kahvaltı sonrası Kavala’ya hareket, iki saatlik yolculuk sonrası Kavala’ya varıyor ve şehir turumuza başlıyoruz. Mehmet Ali Paşa'nın İmarethanesi, heykeli ve evinin anlatımı, resim çekim molası, Pargalı İbrahim Paşa tarafından yapılan dört köşe caminin ziyareti, Kanuni Sultan Süleyman zamanında yapılmış su kemerlerinin görülmesi sonrası yemek için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saat de hareket ile İskeçe karayolu üzerinden yolculuk ,dileyen misafirlerimiz  ekstra düzenlenecek  Porto Lagos ve Vistonida Gölü & Agios Nikolaos  turuna katılabilirler.(10€) turumuz sonrası  Kipi Ve İpsala sınır kapılarına varış. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek gece İstanbul’a varış , gezimizin sonu ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

Tek kişi konaklama ve çocuk ücretleri;
Belirtilen ücretler 2 veya 3 kişilik odalarda kişi başı ücretlerdir. Tek kişi konaklama yapacak olan misafirlerimiz 150 tek kişi konaklama farkı öderler. 0-3 yaş grubu çocuklar koltuk alınmadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edilirse 250TL olarak acentaya ödenir. 3-12 yaş katılımcılar 329 TL+ zorunlu ücretler olarak acentaya ödenir.

Tur Ücretine Dahil Olan Hizmetler :
 • Otobüs ile Ulaşım ve Otobüs içi ikramlar 
 • Selanik Perinthos , kornillios, Amssley , sun beach , santa beach v.b   Otel de  iki kişilik odalarda  1  gece oda kahvaltı konaklama. 
 • Türkçe Rehberlik hizmetleri.
 • Tatil selfie güvencesi
Tur Ücretine Dahil Olmayan Hizmetler :
 • Tur Programımızda yer alan  tüm Müze, şato,parlemento sarayı gibi  giriş ücretleri katılımcılara aittir.
 • Extra ve Program dışı geziler,kişisel harcamalar.
 • Yurt dışı çıkış vergisi 15 TL ( tur hareketinden önce bankaya yatırılması tavsiye edilir)
 • Schengen vize ve hizmet bedeli 130 €
 • Şehir konaklama vergileri , Gümrük geçiş ayakbastı ücretleri için kişi başı 10 € araç içerisinde rehber tarafından toplanacaktır. Bu ücret 0-3 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için geçerli ve zorunludur.
EKSTRA TURLAR
 • Selanik Taverna turu 40 €
 • Porto Logos & Vistonide Gölü Turu 10€


Nasıl Yararlanırım
Bu fırsat Tatil Selfie tarafından sizlere sunulmaktadır.

Şubat 2020 tarihine kadar her Cuma hareketli tur programı için geçerlidir.

Dilediğiniz kadar fırsat kodu alabilir, kullanabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

TATİLSELFİE 8422  A GRUBU TÜRSAB ÜYESİDİR.

Şehir konaklama vergileri , Gümrük geçiş ayakbastı ücretleri için kişi başı 10 € araç içerisinde rehber tarafından toplanacaktır. Bu ücret 0-3 yaş grubu hariç tüm katılımcılar için geçerli ve zorunludur.

Fırsat fiyatı 2-3 kişilik odada kişi başı konaklama fiyatıdır.  

Tek kişi konaklama ve çocuk ücretleri;
Belirtilen ücretler 2 veya 3 kişilik odalarda kişi başı ücretlerdir. Tek kişi konaklama yapacak olan misafirlerimiz 150 tek kişi konaklama farkı öderler. 0-3 yaş grubu çocuklar koltuk alınmadığı takdirde ücretsizdir. Koltuk talep edilirse 250TL olarak acentaya ödenir. 3-12 yaş katılımcılar 329 TL+ zorunlu ücretler olarak acentaya ödenir.

 Fırsatı satın aldıktan sonra 3 gün içerisinde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Bilgi almak için  0850 736 26 26 –0542 2948441  numaralı telefonu arayabilir ya da tatilselfiefirsat@gmail.com mail adresine mail atabilirsiniz .Rezervasyon için mail gönderilmesi gerekmektedir. Tur tarihi – Tur Adı bilgisi muhakkak belirtilmelidir.
Rezervasyon yapılıp onay verildikten sonra iptal, iade söz konusu değildir.

Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından acentamız kesinlikle sorumlu değildir.

Tarafınıza gönderilen Tur Kayıt formunun çıktısını tur esnasında yanınızda bulundurmanız zorunludur. 

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Tatil Selfie Sorumlu tutulamaz

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz. Rezervasyon iptali , değişiklik ve tur programının uygulanması Misafirler, Değişiklik taleplerini Yurt dışı turlar da ise 7 Gün öncesinden acenteye yazılı olarak bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür aksi takdirde fırsat kodları kullanılmış sayılacaktır. 

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir ve acente bu durumdan sorumlu tutulamaz. 

Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde acente geziyi bir sonraki doluluk tarihine kaydırma hakkını saklı tutar.
Konaklamalı turlar da hareket tarihinden önce 3 gün, günübirlik turlar da ise 2 gün önceden acente misafirlerine bildirimde bulunur. 

Acente Ve Acente rehberi gerek duyulan hallerde ve katılımcı sayısında oluşabilecek değişiklikler sebebi ile tur programının akışını daha verimli hale getirebilmek amacı ile gezilecek yerlerin güzergahında yoğunluğa göre yol güzergahında,konaklama yapılacak Otellerde ve kullanılacak araç tiplerinde (Otobüs,minibüs,midibüs) ve geçilmesi planlanan sınır kapılarında değişikliğe gidebilir.Turu satın alan misafirler kendileri ve refakatçileri adına bunu kabul etmiş sayılırlar.

Acenteden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutma.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz.
Tur bitiminden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport olması zorunludur. 


İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.
İLETİŞİM
Tatil Selfie
TR
0850 736 26 26
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir:


BENZERLER