Twitter
Yarım pansiyon konaklamalı 2 gece 3 gün Lavanta Tarlaları & Salda Gölü turu 299 TL!
Ref No : 205023
299,00 TL
420,00TL
liste
%29
indirim
121TL
kazancınız
Kalan Süre
0
0
0
0
0
0
0
0
gün
saat
dakika
saniye
ÖNE ÇIKANLAR

2 GECE 3 GÜN LAVANTA TARLALARI & SALDA GÖLÜ TURU


TUR TARİHLERİ; 21 – 23 Haziran, 28 – 30 Haziran, 5-7 Temmuz, 12-14 Temmuz, 19-21 Temmuz, 26-28 Temmuz, 2-4 Ağustos, 9-11 Ağustos, 16-18 Ağustos

1.Gün İSTANBUL – ISPARTA OTOBÜS YOLCULUĞU
21:00 İncirli Ömür Karşısı Dilek Pastanesi Önü
21:30 Mecidiyeköy Meydan Simit Sarayı Önü
22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
22:15 Kartal Köprüsü Altı İett Otobüs Durağı Önü
22:30 Çayırova Mc Donalds Önü
23:45 İzmit Asya Otel Karşısı
02:15 Bozüyük Genç Ömür Tesisleri
Misafirlerimizin katılımıyla tatilmakinası olarak, Doğa ve Kültür Turları kapsamında, güzel yurdumuzun kültürel ve coğrafi zenginliklerini, uzmanlaşmış rehberlerimiz eşliğinde, siz değerli misafirlerimize tanıtmak ve amacı ile hazırlamış olduğumuz, keyifli keşif seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüsler, ikramlarımız ve tatilmakinası misafirperverliğinde Isparta Lavanta Tarlaları Turumuza başlıyoruz. Isparta dünyanın en büyük Gül yağı ürtecisi ve Lavanta tarlalarına sahip bölge olarak anılmaktadır. Büyüleyici bir tur sizleri bekliyor.

2. Gün. SALDA GÖLÜ, BURDUR, SAGALASSOS ANTİK KENTİ, ISPARTA  
Sabah saatlerinde güzergah üzerinde alacağımız Serpme Kahvaltı molamız sonrası yolculuğumuza devam ederek antik dönemlerdeki en uzun seramik üretimi merkezi olarak bilinen Sagalassos Antik Kenti’ne ulaşıyoruz. Rehberimizin anlatımıyla Sagalassosluların en onurlu kenti, Romalıların dostu ve müttefiki olan ilk Pisidia kentini geziyoruz. Gezimiz ardından Burdur’un yöresel ürünlerini tatmak ve alışveriş için şehir merkezine ulaşıyoruz. Programımız sonrası Öğle Yemeğimizi alıyor ve Türkiye'nin Maldivleri olarak adlandırılan ve Mars'ı merak eden Salda'ya gitsin olarak nitelendirilen Türkiye'nin en derin 3. Gölü'ne ulaşıyoruz. Bembeyaz kumlar, turkuaz rengindeki suyun büyüleyici güzelliğini rehberimizin anlatımları eşliğinde geziyoruz. Gezimiz sonrası gölde yüzmek, fotoğraf çekinmek için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Isparta Şehir Merkezinde yer alan otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve Akşam Yemeği otelimizde.

Mola1 ; Bozüyük Ömür Tesisleri
Mola2; Afyon Adalya Tesisleri. Serpme Kahvaltı. Menü: Beyaz ve Kaşar Peyniri, Siyah ve Yeşil Zeytin, Söğüş (Domates, Salatalık, Biber), Tereyağı, Afyon Kaymağı, Bal, Afyon Sucuğu (Cumhuriyet Sucukları), Yumurta, Simit, Poğaça, Ekmek, Sınırsız Çay. Ekstra 25 TL
Öğle Yemeği: Burdur. Menü; Rehber Tavsiyesi veya Serbest Menü.
Akşam Yemeği: Otel’de Açık Büfe veya Set Menü. Fiyata Dahil.
Konaklama: ŞEHİR MERKEZİ 3 VEYA 4 YILDIZLI OTELLER. 
Alışveriş Tavsiyesi; Ceviz Ezmesi Tatlısı, Haşhaş Gevreği, Susamlı Ürünler

3. Gün. ISPARTA, KUYUCAK KÖYÜ, LAVANTA TARLALARI, İSTANBUL OTOBÜ YOLCULUĞU                                
Değerli Misafirimiz Sabah otelimizde alacağımız Açık Büfe Kahvaltımız sonrası otelimizden ayrılarak eşsiz bir görüntüye tanık olmak için lavanta tarlalarının bulunduğu Isparta’nın Keçiborlu ilçesine bağlı Kuyucak Köyü'ne ulaşıyoruz. Kuyucak Köyü'nde bulunan kerpiç evleri gördükten sonra lavanta tarla/bahçesi içerisinde muhteşem fotoğraflar çekebilme imkanı buluyoruz. Lavanta tarlasında çalışanları izleyerek, hasadın inceliklerini öğreniyor ve sonrasında lavanta ürünleri ile ilgili alışverişimizi tamamlayarak öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğimiz sonrası İstanbul'a dönüşe geçiyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrası İstanbul'a ulaşarak sizleri aldığımız nokta/noktalara bırakıyor ve bir başka tatilmakinası organizasyonumuzda görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz.

Kahvaltı: Otelde Açık Büfe. Fiyata Dahil.
Öğle Yemeği: Isparta. Serbest Zamanlı. Ekstra.
Alışveriş Tavsiyesi; Lavanta Ürünleri, Gül Ürünleri
Öneri; Otantik bir program adına Traktör ile daha yoğun Lavanta Bahçeleri görmek isterseniz Rehbere rezervasyon yaptırarak Traktör Programına katılım sağlayabilirsiniz. Ekstra.
Mola1; Afyon Adalya Tesisleri.
Mola2; Bozüyük Ömür Tesisleri

GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • Mercedes Travego & Tourismo, Setra, Safir marka otobüsler ile Ulaşım,
 • Tüm Çevre Gezileri,
 • Rehberlik Hizmetleri,
 • Milli Park Giriş Ücretleri,
 • Otel’de 1 Gece 2 Gün Konaklama,
 • Otel’de 1 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı,
 • Otel’de Set Menü veya Açık Büfe 1 Akşam Yemeği,
 • tatilmakinası otobüsü içerisindeki ikramlar,
 • tatilmakinası güvencesi,
 • 1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası.
GEZİ ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Ek Ödeme 100 TL olup acenteye rezervasyon esnasında ödenmektedir ücretin kalan kısmıdır.
 • Programda belirtilen Yemekler,
 • Müze Örenyeri Giriş Ücetleri,
 • Kişisel Harcamalar.
OTELLER
ŞEHİR MERKEZİ 3 VE 4 YILDIZLI OTELLER

Nasıl Yararlanırım
21 – 23 Haziran, 28 – 30 Haziran, 5-7 Temmuz, 12-14 Temmuz, 19-21 Temmuz, 26-28 Temmuz, 2-4 Ağustos, 9-11 Ağustos, 16-18 Ağustos 2019 hareketli tur programı için geçerlidir.

Rezervasyon zorunludur. Rezervasyon için telefon numarası : 0216 234 30 60 -0507 992 30 65


İPTAL, İADE ve DEĞİŞİKLİK;
*Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini yedi(7) iş günü öncesinden acentaya yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Hizmet başlangıcından yedi(7) iş günü önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi, iptal edildiği tarih itibariyle  yedi (7) iş günü içerisinde iade edilir.

Acente tarafından yeterli sayıya ulaşılmadığında, tur misafir isteğine göre, bir sonraki haftaya ertelenir veya iptal edilebilir. Böyle bir durumda tatilmakinası misafirlerine 2(iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

tatilmakinası otel standartları aynı kalmak koşulu ile değişiklik yapabilir.

Yangın, savaş hali, ekonomik kriz, doğal afet, gibi mücbir sebeplerden oluşan iptallerden tatilmakinası sorumlu değildir.

Tur programında yer alan güzergah üzerinde oluşabilecek tüm mücbir sebeplerde araç rehberi güzergahta ve tur programda değişiklik yapabilir.

ÖNEMLİ: Tur, 2 gece 3 gün olup 1 gece Otel konaklamalıdır. Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır ayrı düşünülemez. 

Çocuk İndirimleri : 2 – 6 yaş ve 7 – 12 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır ve tek bir çocuk için geçerlidir. 2 – 6  yaş Çocuk Ücreti : 269 TL olup 7 – 12 yaş : 329 TL’dir. Bu ödemeler acenteye yapılır. 

Single Oda Farkı : Turumuza 1 kişi olarak katılım gösteren misafirlerimiz 100 TL ekstra oda farkını acentaya rezervasyon esnasında ödeme yapmaktadır.

GEZİ SÜRESİNCE KULLANILACAK OTOBÜSLER:
46 Kişilik: Temsa Safir & Mercedes Travego & Tourismo & Neoplan

İsteyen dilediği kadar kupon alabilir. Birden fazla kupon alıp, sevdiklerinize de hediye edebilirseniz.

E posta adresinize 8 haneli Fırsat Kodunuz gelecek.

Gelen fırsat kodunu yazdırmanız yeterlidir. Bilet yerine geçecektir.

Mail gelmediğini düşünüyorsanız Spam,Junk ya da Önemsiz adlı mail kutularına bakınız.

Ya da dilediğiniz anda Fırsatlarım linkine tıklayarak da satın aldığınız biletleri görüntüleyebilirsiniz, yazdırabilirsiniz
İşletmeden perakende satış fişi veya fatura almayı lütfen unutmayınız.

Rezervasyonu yapılıp onay verilen kodlar için iptal ve iade yapılamamaktadır...
İLETİŞİM
Tatil Maklinası
TR
0216 234 30 60
Adresim :
Haberdar Olun
Email:  
Şehir:


BENZERLER